DEFINITIVNO nove tablice

DEFINITIVNO nove tablice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dok smo kod ovakve teme, gdje u tuzli ima onih inoxnih okvira koji su na coskovima bas pod 90c, kao sto npr izlaze auta iz INTERAUTA onakvi okviri me interesuju...:lol:
 
ma meni su i ove stare dobre,pola bosne predjem nigdje me policija ne dira,a da se zna grad nevjerujem da bi bas tako bilo,mada je i sa ovim novim isto,samo me interesuje kakvo im znacenje sa ovim slovima,znam za stare da su slova ista u cirilici i latinici
 
BHT Ovisnik
danas sam vidio vec 3 auta sa novim tablama,mogle su i stare da ostanu,nije neka vele razlika
 
Član
RE:Nove tab.VINJETA i POTVRDA O VLASNISTVU!

Evo jos nesto novo sto moramo imati u autu od dokumentacije a to je potvrda o vlasnistvu vozlila:


I sta je sve potrebno da dokazete da je auto registrovano i da je vase:D
skroz ljevo je i vinjeta koja ide na sajbu:icon_mad:
 
Početnik
zar je saobraćajna dozvola i dalje istog formata???


imam MNE saobraćajnu koja je po evropskom standardu
04102009927.jpg
 
Član
Trebali su napravit ko u Svicarskoj kad vec nismo u EU naprijed onu malu i pozadi kockastu i super bi bilo :icon_smile:
 
Član
kAcA je napisao(la):
Tablice su puno ljepse od sadasnjih
Jos da je grb umjesto prve crtice bile bi odlicne :cool:

I nemojte o tome da narodu uzimaju pare jer ih ne morate mijenjati dok ne ispunite sve kolone u saobracajnoj...

novetablicezenicki.jpg

Ovdje vec ljepse izgledaju:lol::lol:. Ups, to je zbog auta, a tablice su i dalje ocajne!!!
 
Početnik
nisam produživao tablicu od Maja, zbog boravka u inostranstvu
sada čekam drugu, ali sam se nadao novijoj a ne ovoj staroj s'obzirom da ću dobiti i nove tablice
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
kAcA je napisao(la):
Tablice su puno ljepse od sadasnjih
Jos da je grb umjesto prve crtice bile bi odlicne :cool:

I nemojte o tome da narodu uzimaju pare jer ih ne morate mijenjati dok ne ispunite sve kolone u saobracajnoj...

novetablicezenicki.jpg

Ovdje vec ljepse izgledaju:lol::lol:. Ups, to je zbog auta, a tablice su i dalje ocajne!!!

Po meni su tablice ipak malo ljepse od ovih starih.. zna li netko mogu li ja promijeniti i kolko se placa... auto sam reg prije 15 dana... samo mi se nesviđa ovo slovo O (izgleda kao jaje):lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top