Debsi Serbia Golf 2

Debsi Serbia Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da su samo malo branicu kraci i da je zakucan bio bi perfektan ja nemam nista protiv plastike sve se to meni svidja samo nek je golf:) golf je preljep svaka cast na trudu. pozz
 
Član
Fin je golf nema sta, jedina stvar sto mi se ne svidja je mreza sa preda, nevolim kokosiju mrezu na auta. mislim to nije do auta, vec do mreze. Ali sve u svemu fin je golf.

Ja sam vise za OEM styling. Ali samo napred
 
Član
Uvijek je zanimljivo viditi razne ideje od raznih ljudi,i ne treba omalovažavati nego pokušati sugerisati da auto bude još bolje..Ni ja ne volim plastiku ali evo par prijedloga,mrežice u crnu boju,ako već hoćeš da budeš poseban ne znam zašto si stavio ove chrome retrovizore koji su omiljeni styling dio većine seljaka sa ovih prostora.Tu se može napraviti mnogo bolji izbor,pa onda štopke u crno i ukinuti brisač..Za ovako agresivan styling ti treba neka baš dobra fora sa farovima i maskom što niko nema,nadam se da ćeš je skontati :cool:
 
Član
ja cu samo rec da tebi svaka cast za trud,a sad kome se svidja ili nesvidja to nije bitno..bitno da je tebo to OK i onda je i nama:cool::cool::cool:
 
Član
Samo naprijed sta se tebi svidja tako i radi ne obazisiri se na komentare svako ima svoj ukus ne bi ni valjalo kad bi svi furali i german :icon_rolleyes:

A sto se tice komentara,neki komentarisu pojedine dijelobve kod njega kao antituning a kod njih identicni na autu nidje veze al ajd :icon_rolleyes:;)
 
golf je unikat, evo jedan prijedlog od mene, a to je
da staviš samo dva okrugla fara ili da staviš farove od džete,
ali bi onda morao i badlook prepraviti, ali evo kad bi stavio dva okrugla fara
i masku prepravio tj. ubacio mrežicu, izgledao bi puno bolje i agresivnije.:cool:
 
Član
Kome se svidja super, meni not like, jer das auto je nije neki japanac, u svakom slucaju neka ti je dugog vjeka ;)
 
Hvala vam svima na komentarima,svakako sve dobro dodje.Bilo da su pozitivni komentari ili kritike.Dosta toga ce biti promenjeno pa se nadam da ce biti na bolje.Ja volim agresivniji stil i da ako se radi o modifikaciji auto to i bude modifikacija tj da se vide promene na njemu.slazem se da bi bio jos bolji da se spusti ali ja i ovako svaku rupu ili prelaz zakacim,da se ima para pa da ubacim mehanizam za podizanje ne bi bilo problema.
Neke od predloga sam vec i sam planirao d primenim,radi se o izbacivanju zadnjeg brisaca,ostavljanju prednjeg ali jednog,farove nisam naso od golf relya ali i onako mi se vise svidjaju od corrada pa cu probati te da ubacim,maska nece imati znak.eto ukratko o nekim daljim planovima.
www.extreme-club.rs


evo tu sam,sacekao sam malo da vidim sve komentare tj da se malo nakupe misljenja.Svakako hvala svima koji su komentarisali jer sve pomaze u daljim radovima.Ono sto ja mogu reci je da radim auto po svojoj zamisli i ideji.Ulozeno je preko 2000e ali jos ni pola nije zavrseno tako da se nadam da cu sa ulozenih 5000e imati ono sto zelim.
Pre nego sam krenuo u sredjivanje video sam mnoge slike golfica i na neki nacin uzeo iz svakog ono sto mi se svidelo.Mislim da na nasim prostorima ima jedan u Hrvatskoj i jedan u MAkedoniji koji su slicni ali manje agresevni.Moj sto se kvaliteta izrade tice nije poput ta dva koja sam video ali posto ga ponovo sredjujem gotovo iz pocetka ja cu probati da i taj kvalitet postignem i po mogucstvu budem i bolji od njihovih.
Po meni je izazov uraditi neki auto koji je slabo upadljiv u svakodnevnom zivotu a kada ga sredis da opet svi njega pogledaju pa cak i ako se pored mene nadje auto koji je dve godine star.Moram priznati da mi se nebrojano puta to desilo da ljudi pre pogledaju moj auto koji je 20 godina star nego neki od dve - tri godine,naravno ne da stane neki porse ili ferreri koji se redje srecu na ulici.

da to je moj auto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top