Debsi Serbia Golf 2

Debsi Serbia Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ovo je samo moje mišljenje,al ovo je jedna od najružnijih dvica koju sam u životu vidio,a vidjeh ih jako mnogo.Guraš neku priču da želiš biti drugačiji od drugih,zašto uzeti najčešće auto na balkanu.Vozači kod nas se dijele na 3 skupine:
-imaju golfa
-imali su golfa
-imati će golfa
Kupi si neko drugo auto pa budi drukčiji.Govoriš o nekim silnim parama,2000 eura je u okvirima tunninga nikakva svota.Ja sam sređivao golfa,trudio se da ostane clean look,pa sam potrošio toliko svotu dok nisam trepnuo.Pozdrav
[/quote
:cool::cool:;);)
 
Član
Neubijate se ljudi rat german su stylovi extrem je tunining i nemojte se sada prepirati previse o tome! Momak fura extrem tuning i pokazuje vam slike njegovoga rada nebitno sada svidjali vam se ili nesvidja momak samo oce pokazati njegov pogled na tuning i stoji sve sto kaze ovo je komplikovanije 800 puta germana i od rat-a mada i te stilove podcjenjujete german nije samo felge i u pod a rat nije samo hauba tu je milion stvari sitnica itd... Ako nemate komplimenta nemojte ni zugati "meni je glup" trebalo bi navesti nesto sto se vama nesvidja itd... Eto pozz to all no sikirli man bi hairli man!
 
meni se ovo nikako ne svidja i ne znam kako ne vidis da ti branici i pragovi uopste ne prate gornji dio auta...gore ti auto zaobljeno,a dole na toj plastici ostre linije...ne kontam ovaj stil nikako,ako ga vec furas,ne znam sto uze bas golfa da ga sredjujes,bas me zanima :icon_question:
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Neubijate se ljudi rat german su stylovi extrem je tunining i nemojte se sada prepirati previse o tome! Momak fura extrem tuning i pokazuje vam slike njegovoga rada nebitno sada svidjali vam se ili nesvidja momak samo oce pokazati njegov pogled na tuning i stoji sve sto kaze ovo je komplikovanije 800 puta germana i od rat-a mada i te stilove podcjenjujete german nije samo felge i u pod a rat nije samo hauba tu je milion stvari sitnica itd... Ako nemate komplimenta nemojte ni zugati "meni je glup" trebalo bi navesti nesto sto se vama nesvidja itd... Eto pozz to all no sikirli man bi hairli man!

Stavi čovječe koju točku u post,zamanta mi se:lol::lol: meni se osobno ništa na navedenom autu nesviđa.nesviđa je slaba riječ kojom bi izrazio svoje dojmove,al nije bitno.Napisao sam mišljenje o njegovom radu i autu.Mislim da svatko ima pravo da iznese svoje stavove,ako ne,koja je onda svrha foruma i sudjelovanja u bilo kojoj temi?
 
Član
izraziti stav ili misljenje znaci reci svida mi se nesvida promjeni to ovo ono tamo vamo:lol:
al ljudi kojima se ne svida ovaj stil nemaju sta komentarisati ,jer je logika da im se nista nesvida..pa bi onda trebalo sve zamjniti haja:icon_exclaim:
 
Član
AnDel je napisao(la):
izraziti stav ili misljenje znaci reci svida mi se nesvida promjeni to ovo ono tamo vamo:lol:
al ljudi kojima se ne svida ovaj stil nemaju sta komentarisati ,jer je logika da im se nista nesvida..pa bi onda trebalo sve zamjniti haja:icon_exclaim:

Haja što me provali :lol::lol::lol::lol:
 
Član
ima svak pravo rec svoje misljenje jer forum zato i sluzi ! na sta bi tema licila da svak kaze joj auto ti je do jaja i to je to
dakle bili bi ko na facebook i svelo bi se sve na ''lajkanje '' slika i izraze '' najsić kjutić'' i slično
gumica ce raditi kad pocmu svadje neke a do tada samo pazite sta pisete i to je to
covjek je obrazlozio zasto se to njemu svidja
neki su rekli zasto njima ne
i to je to druge rasprave nema tipa sta ti sta ja cija baba ima vece brkove i slicno to neide
uglavnom samo ti radi na svom autu sta volis i predstavljaj svoje radove, a to sto je ''ono'' za mene i za 90% ljudi na forumu spada u selo tuning tebi netreba biti previse bitno :)
 
Član
evo nekih slika sto ja imam...neznam dal ih ima, posto nemogu otvoriti onaj link sa FB-a...:cool:
nevolim ni ja ovaj stil, primjereniji je nekim Japancima, al dobro, necu nista vise pisati...samo goni, nedaj da ti neko kenja na projekat...;)

http://img404.imageshack.us/gal.php?g=nssajam10.jpg
 
Član
EDO_GTI je napisao(la):
jel ovo tvoj imao sam sliku u komp. Da ne bude da mi se ne svidja, :cool::cool:

i meni se cini da jest... mozda si to ostavio radi ove 'curice' pored njega:lol:a fin je djece mi:lol:

al izgleda da ste uplasili cojka s komentima i naljutio se na vas:lol:nema ga
 
Član
Evo i od mene koja slika ;)

jsbu42.jpg


i27m6v.jpg


Samo naprijed druze ;)

Ps.

Skidaj retrovizore i stavi msaku bez znaka sa dva fara,i skidanje zadnjeg brisaca to je podhitno ;)
 
Član
Prvo da se ispricam ZELA_GTI sto nisam stavljo tocke i zareze :lol::lol::lol::lol: Po meni, ovom autu treba staviti micky mouse retrovitore, sto je marex rekao maska bez znaka s 2 fara, i ako negdje ispane nekih miliona falcare bolesne nabacit. Po meni je to to, mislim moj prijedlog i jedina rijec za ovog golfa je EXTREMAN!!! :icon_biggrin:
 
Član
nesvidja mi se ovo nikako, ukus je ukus al opet duja nije novogodisnja jelka pa da se ovako nakiti "odvratno izgleda" :icon_cry:
 
Član
meni se bas nesto nesvida sto auto ne 'lezi' ono fino zakucano fraerski...malo mi preduboke ove karambolke pa se ne moze fino spustiti...retrovizori su 'kahva' i da brisac nije uklonjen nejasno i narijed angel eyes i maska bez vw
 
svidjaju mi se oni tapacirunzi vrata ,boja auta, sto su izbacene brave na vratima i felge a osatak mi se ne svidja
eto to je makar diplomatski receno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top