Debsi Serbia Golf 2

Debsi Serbia Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
samo bi molio bez prepucavanja na temi da nebi gumica radila A JA MRZIM GUMICE :)
inace dobro dosao na forum
p.s.i ja nevolim ''onaj tuning'' ali sta tebi se svidja radi kako hoces i zamolio bi te da sredis te slike jer ti nijedan link nevalja ako vec zelis predstaviti auto fino postavi slike a ne CP sa drugih foruma pola linkova ti neradi kako treba
pozz
 
Član
svako ima svoje ukuse i gdje ce pare dati...
ako je tebi dobar meni je jos bolji;);)

de samo postavi vece slikice ove su previse male da bi se sta lijepo vidjelo..

ev ti site pa preko njega kacaj...

http://www.imagesforme.com/index.php?&showlinks=1&viewmode=1&upload_session=f0ef9d41efff
 
sve to sto ims na german styl ja ubacim kod mene i jos toliko sto se tice modifikacije.Neko ce reci e samo felne kostaju 2000e na german styl pa te felne i ja mogu staviti ne vidim sto ne bi mogao i sve ostalo sto ide ali zato imam jos mnogo vise oko prepravki tako da se german styl ne moze porediti po ulaganju i sredjivanju sa ovim modifikovanjem.To sto ti kazes da su jeftini branici epa bas i nije tako ja sam moje uzeo u SHIVA Automotive i nisu mi bas ispali tako jeftini.German styl je prosto ukrasavanje i to je karaj a ovo sto mi radimo je bez kraja jer uvek mozes nesto da promenis i doradis,a sta ces na german styl da menjas,samo felne i branike.Pogotovu sto kazes pogresan auto pa bas za german styl je to greska jer ulagati u lickanje necega sto je staro preko 20 godina nema svrhe a ovo sto mi radimo je modifikacija i priblizavanje necemu sto je savremeno,naravno ne moze se porediti s autom koji je 2010 godiste jer to isto nije taj stil.ovo je nesto sto cini auto upadljivim,brzim i da ne zaostaje za savremenim u svakom pogledu.

sve su slike sa mog profila na Face Booku,ne mogu sada da ubacujem ponovo zato sto nesto ne funkcionise na vasem sajtu kako treba,slike su sve u isto vreme ubacene sa istog mesta to sto nece da ih otvori ja sta da radim.Kao sto sam reko ima na mom profilu pa eto koga bas zanima neka vidi tamo.

sve su slike sa mog profila na Face Booku,ne mogu sada da ubacujem ponovo zato sto nesto ne funkcionise na vasem sajtu kako treba,slike su sve u isto vreme ubacene sa istog mesta to sto nece da ih otvori ja sta da radim.Kao sto sam reko ima na mom profilu pa eto koga bas zanima neka vidi tamo.
 
Član
pa idi fino na ovaj link gore sto sam ti dao...
smanjis ih za foruma ako su previse velike i kopitas link za sliku i to je to....

s forumom je sve udure...
samo sto se kod tebe ne vidi prvih 15-16 slika nikako:icon_confused::icon_confused:
 
Član
eee varas se zestoko,mozes stavit al nije to to.Znam dobro koliko su cijene u Shivu zato ti i kazem.Al ok tvoje auto tvoja volja ,samo naprijed tvoj ukus.Meni se ne svidja,do bolnice nebih poso sa njim :icon_biggrin:
 
mozes ti meni pricati koliko hoces ali kada budes radio malo sam na autu videces ko je u pravu,pa meni bi bilo lakse da kupim deo koji legne sto kazu sraf na sraf i nema sta da se radi samo se ubaci,eeeee to se radi na german sty.Puknes pare da bi delovi bili extra markirani i na izgled lepi i samo bupnes i eto kazes sredio si auto.
Pa dobro ako voois takvim ukrasenim sanitetom da ides u bolnicu idi jer sa tim ces i imati prilike ali sa ovako modifikovanim sigurno neces jer ih nema mnogo,bas zbog te obimnosti posla i ulaganja ljudi se ne odlucuju tako lako za to vec kazu bolje klasika i ako treba da se proda lakse ce da se i proda.Ovo ti dodje kao gospoda i prosecan covek.gospoda ti je ovo sto ja radim jer mora da se dosta radi da bi postao to sto jesi a ovo sto ti volis je prosek,sto znaci malo se dotera i cisto da se vidi.Koja je muka oko german styla pa toliko pricas da je to nesto bolje.
Sta u zivotu moze da dobro ako se ne pomucis?Tako i ovo,znaci definitivno sada vidim da cak ni svoj auto nisi odradeo u taj german styl a samo pricas.Pa prica onaj koji zna a sta ti znas,gledao si slike i zamislio nesto a reci mi da li si nesto odradeo oko toga na svom autu?
Koliko vidim bolji ti je onaj RAT cini mi se da si tome priblizniji,ee to ti je jos originalnije sa jos manjim ulaganjem nego german styl.
 
Član
Ovo je samo moje mišljenje,al ovo je jedna od najružnijih dvica koju sam u životu vidio,a vidjeh ih jako mnogo.Guraš neku priču da želiš biti drugačiji od drugih,zašto uzeti najčešće auto na balkanu.Vozači kod nas se dijele na 3 skupine:
-imaju golfa
-imali su golfa
-imati će golfa
Kupi si neko drugo auto pa budi drukčiji.Govoriš o nekim silnim parama,2000 eura je u okvirima tunninga nikakva svota.Ja sam sređivao golfa,trudio se da ostane clean look,pa sam potrošio toliko svotu dok nisam trepnuo.Pozdrav
 
Član
E ovako, koliko tvoj auto valja ili ne valja, znas samo ti koji si radio na njemu ili majstori koji su ga pravili. Sve je stvar ukusa i mnogima ovde se tvoj auto ne svidja jer nije po njihovom ukusu, ali ne treba kritikovato tudj rad i trud. Sto se mene tice tvoj auto nije nesto, ali moze da bude mnogo lepsi uz samo par sitnica, kao sto su maska bez znaka, kristalni farovi, i da skines one hromirane retrovizore ubijaju u pojam, malo felne da izbacis napolje il da stavis kakve falcare, mrezicu u crno, bio bi po meni extra.....A sve sto si do sada radio je ipak trud, ulozeno vreme i novac i to svakako treba da se ceni :cool:
 
Član
nemam nista protiv ni ovo extremnijeg tunninga..iako nije moj izbor...jer je golf mi je najljepsi onako kako ga svabo napravio uz felge i spustanje jer to auto pripada tom vremenu i netreba ga 'natezati' previse...realno german style nije tunning nego sredivanje auta po fabrici,takav se dakle mogao kupiti nov sa svim tim stvarima...tako da nije normalno porediti ga s ovim stilom..iako mi malo nelogicno da golfa starog 20 god hoces poredis s modernim vozilima jer to on nemoze biti ni u snovima..ako hoces moderno auto onda ga kupis

a tvoj golf mi se svida posto ga ne poredim s german il rat stilom..jer se to ne moze porediti ..dakle za ovaj stil je ok

ima istine u ovdje mnogo ljudi 'vole' npr german ili rat stil jer ne zahtijevaju puno ulaganja..a i sigurna je varijanta..npr meni je rat style 'ogavan' zato ga nekomentarisem uopce...ocito su mnogi protiv tunninga stylinga jer namaju novaca da to odrade..sto se vidi u temi 'antituning'..ovdje ima mjesta samo za rat i german sto se tice vw sto nije ok da se crne ljudi koji gotive tunning u pravom smislu rijeci..

iak o ukusima se neraspravlja;)..rece neko pametan i dzaba se 'svadate' i 'prepucavate' oko ukusa...ne vole svi rock, pop,rap ili folk jel se sad trebamo pobit zbog toga:icon_question:
 
Član
druze iako ni ja nikad ne bi odradio svoje auto ovako mogu ti samo reci svaka cast,jer vidi se da si ulozio puno truda i zivaca,tesko je raditi s ovim extremnim prepravkama,ja ne znam da li bih mogao,sve u svemu tvoje auto,tebi se svidja,nije te briga za druge,furas fazon svoj sto kazu,samo naprijed,i puno srece u daljnjim radovima;)
 
Drug, prvo cu ti reci svaka cast....treba biti dobro potkovan finaciski da bi se radio kompletan tuning, samo ti nastavi svoje, kao da svabe gledaju sta se kome svidje, rade ljudi po svome i zato i jest zanimljivo. kako bi bilo da je svaka dvica german look.......treba nesto svijeze, nesto ovako;)
svaka cast, prati svoj san
 
Član
manojlo111 je napisao(la):
Drug, prvo cu ti reci svaka cast....treba biti dobro potkovan finaciski da bi se radio kompletan tuning, samo ti nastavi svoje, kao da svabe gledaju sta se kome svidje, rade ljudi po svome i zato i jest zanimljivo. kako bi bilo da je svaka dvica german look.......treba nesto svijeze, nesto ovako;)
svaka cast, prati svoj san

Potpis !!! :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top