dB cup takmicenje @ King Of Balkan Sarajevo

dB cup takmicenje @ King Of Balkan Sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
nope sa 2x30cm i 1800W ti ides u PRO ( ako ti je ovih 1800W RMS snaga)

sa 2x 30cm max koliko mozes u Beginner C imati je 1500W RMS-a

evo tabele jednostavno je s lijeve strane nadjete broj woofera , onda trazite velicinu u koloni koja pada odozgo i dje se sastave 2 kolone tu vam pise max snaga....


tabelasnagekd3.jpg



da ne spominjem kako ti je tih 80A premalo za 1800WRMS-a, takodje od svakog izvora se mora imati osigurac , znaci ako imate naprijed aku treba poslije njega biti osigurac , ako imate nazad aku morati i na njemu imati osigurac...

Osigurac stiti instalaciju i nista vise, zamisli imas naprijed aku sa osiguracem i kabal koij ide nazad na aku , nedaj Boze napravi ti se spoj na pola kabla, prednji osigurac izbaci , a zadnji akku istopi kabal i zapali auto...
 
Član
auuu vidis to za osigurac za drugi aku uopste nisam mislio, auuuuu cu da palnem :( a ampp je 900w rms-a, znaci jos sam u C...
 
Član
Ajd kad svi pitaju, da i ja priupitam za kolegu ... :icon_biggrin:

1x30 cm sub, 4000W max pojacalo (mada nema veze sa realnoscu, ali tako pise na pojacalu :icon_biggrin:), 25 kvadrata kabal duzine 4.5 m? I koliki osigurac da stavi?

Hvala...
 
Član
# 2000 Watts x 2 Output
# 4000 Watts x 1 Bridged Output
# Variable Hi/Lo Electronic Crossover Network
# Variable Input Level (Gain) Control
# Variable Bass Boost
# Thermal / Overload / Short Circuit Protection
# MOSFET PWM Power Supply
# Power & Protection LED Indicators
# High & Low Level Inputs
# Gold Plated RCA Inputs
# Remote Bass Boost
# Remote Turn On/Off
# Soft Turn-On Circuit
# Protection Circuitry
# High Level MOLEX Inputs
# Anti-Thump Turn-On
# S/N Ratio: 95dB
# T.H.D: < 0.04%
# Frequency Response: 15Hz- 30kHz
# Dimensions: 11.34''W x 2.24''H x 21''L

za ovo tvoje pojacalo mtopic
 
Početnik
aha, ma isto kao i za ove se soundmagusima...

on je nekih 1500@1 ohm MOZDA.....


znaci

beginner C
 
Član
E,E,E :d Mozeli mala pomoc-pitanje ? ? Za koliko para se moze uraditi muzz sa svim-pojacalo,zvucnici,mp3,kondenzatori,zice sve ono sto treba ? ? Otprilike koliko i imali to neko da radi ili vi to sami sebi uradite , kako sta .. HVALA UNAPRIJED :D ako moze odgovor na pm
 
Početnik
mislim da je og1 zesci oftoppicar pa molim modove da obrisu i njegov i ovaj moj post... da ostanemo pri temi....
 
Član
muha je napisao(la):
mislim da je og1 zesci oftoppicar pa molim modove da obrisu i njegov i ovaj moj post... da ostanemo pri temi....

hahah ja stvarno neznam otkud to tu sorry :D hahah a bio sam tu i bilo je slabo auta mozda radi vremena neznam nija sto.,., bilo je finih auta bogotovo oni iz srbije odakle li vec , ., i soorryy zato neznam otkud :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top