dal'da prodam il' sebi da ostavim

dal'da prodam il' sebi da ostavim

Znaci I nisi siguran da li su orginal, to vidis po oznakama ovim na rubu OZ I sa ujutrasnje strane centralne rupe I ruba, takva felga ima specificne oznake I kad se nove uzimaju brutalno su skupe tako da mozes I skontati po tome koliko si ih platio, a one si otprilike duplo lakse od alu felgi, pozz
Buraz,ne tjeraj me da idem sad po vagu :D
 
s unutrasnje strane isto uslikaj sve pa postavi, neko ce znati
one inace nisu jotovane, nema onih standardnih brojeva za jot ,ET itd, al slikat cu svaki detalj pa postavit slike,znam samo da na naljepnicama pise juni 97,tako nesto,,a isto i na kraku sprijeda ima ukucan broj 97,pa sam skonto da je to godina proizvodnje
 
Član
Aj postavi sliku te oštećene, magnezij se teško popravlja. Felge sigurno vrijede,al kod nas ti ih nitko sigurno nece stavit na auto jer zbog cesta nek naletis na nesto i otuces malo felgu mozes je bacit.I koji je et felgi, i znas li slucajno koliko su teške to je najbitnije kod ti felgi..?
 
naveo sam "ostecena"iz razloga sto su nove -nekoristene a na jednoj na par mjesta imaju tacke gdje je spala farba-lak i par takvih ogrebotina po laku,ET 30 Jot 8,5, tezina 8 kg
 
Top