dal'da prodam il' sebi da ostavim

dal'da prodam il' sebi da ostavim

ma postavio sam na pik,al znas kakvi smo mi,svi nude neke zamjene ,al imam vec 17-ke extra fele alutec petokrake na pasatu,pa mi se ne mjenja,ako naleti neka iole normalna ponuda odose one :D
 
Član
Druze imas masu kopija takvih felgi, ako je marka ista I specifikacije I ako su od magnezijuma onda je to ta felga , a to mozes osjetiti I kad je dignes znaci mora biti neobicno lahka, to prvo provjeri a onda prodaj a mozes I sebi ostavii kako hoces
 
Druze imas masu kopija takvih felgi, ako je marka ista I specifikacije I ako su od magnezijuma onda je to ta felga , a to mozes osjetiti I kad je dignes znaci mora biti neobicno lahka, to prvo provjeri a onda prodaj a mozes I sebi ostavii kako hoces
to je prvo sto mi je palo na um,medjutim,malo proguglam,sve specifikacije se slazu,,a lakse su nego 15-ke aluminijske,a na kraju krajeva i da su kopija,lijepe su brate nije sto su moje :D
 
Super Moderator
aha, one s linka su bile 15 kako sam skuzio pa sam mislio da su i tvoje :) nisu to felge svakako za taj auto, al jesu lijepe :)
 
Član
Znaci I nisi siguran da li su orginal, to vidis po oznakama ovim na rubu OZ I sa ujutrasnje strane centralne rupe I ruba, takva felga ima specificne oznake I kad se nove uzimaju brutalno su skupe tako da mozes I skontati po tome koliko si ih platio, a one si otprilike duplo lakse od alu felgi, pozz
 
sto se tice oznaka,ni manje ni vise nego ostale originalne,iste oznake -identicne,one imaju i one oznake sa predne strane,na jednom kraku neki brojevi,ko ce ga znat :D
 
Top