daki vs alen

daki vs alen

Ocjenite radove

  • daki

    Votes: 9 47,4%
  • alen

    Votes: 10 52,6%

  • Total voters
    19
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ewo i zadnjeg para cetvrtfinala ;)

ocijenite radove pa da vidimo ko ide dalje.

original.:



daki.:



alen.:

 
Član
daki dobar rad ;)..

na alenov imam jednu primjedbu, da vidim hoce li ostali uociti..

btw.: razocaran sam...
 
ok, iskreno misljenje je da je dakijev rad blago pretjeran... alenov izgleda solidno, ali kako se radi o Subaru Imprezi sa djelovima od Seata Leona, ovdje ne kupis moje simpatije. daki, malo centriraj svjetla sa svake strane da se podudaraju. to isto vrijedi za branik prednji koji je daleko odlutao prema vanjskoj strani... inace mi se boja svidja... a kako je tvoj radi jedini ovdje koji se moze razmatrati za ocjenu, od mene dobijas poen! :)
 
Jeste da sam novi clan ali pratim ova vasa takmicenja i iskreno mi se vise svidza alenov rad jer kod dakia ima nekih sitnih greskica kao crvena boja na donjem spojleru,felge nisu kako bi trebale ...
tako da dajem glas alenx bez ljutnje :)
 
Član
rijec je o tome da je alen radio potpunoooooooo drugo auto, samo uglavio svijetla, znak i par stvarcica?????????????????????????????

btw daki svaka cast.......vote for U ;)
 
ljudi, predlazem da se daki proglasi pobjednikom ove runde posto je on jedini uradio rad! nemojte se ljutiti, ali stvarno nije fer da sa originala prebacis svjetla na neko trece auto... to me nekako podsjeca na kinesku auto industriju! :)
 
Član
prvi rad mi se ne svidja nikako, a ovaj drugi eto ko i moze proci, samo ne vidim razloga za ovim vidom stylinga jer se leon moze uraditi da places koliko je mocan.....

Sve u svemu moj glas ide ovom momku original hehehehehe eto toliko od mene....
 
Član
ja nisam nista htio da kazem dok ne vidim vase komentare.

radi se o tome da je alen uzeo subaru imprezu ili mitshubishi evolutiona ( nisam siguran ) umjesto seata. uzeti tako auto i uglaviti mu farove i par sitnica mislim da uopce nije bilo fer i korektno od alenove strane. kada mi je alen sendao sliku, samo sam je save-o, ali kada sam bolje pregledao dosao sam na ideju da se alen diskvalifikuje, medjutim od par takmicara dobio sam savjet da ostavim kako jeste da vidim vase komentare.

bez obzira na anketu, daki ide dalje..alene trebao si malo razmisliti prije nego sto si uradio..
mojne se sad ljutiti, samo drugi put od tebe malo fair play-a.
 
Član
seat-toledo-1.jpg


Seat_Toledo_chesuss.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top