daki vs alen

daki vs alen

Ocjenite radove

  • daki

    Votes: 9 47,4%
  • alen

    Votes: 10 52,6%

  • Total voters
    19
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nemoj te jos ni zakljucavati temu ni proglasavati pobjednika...
Ja jos nisam glasao... :)
 
Administrator
ne znam sta da kazem prije takmicenja trebali ste napraviti neka pravila...ovaj drugi rad ostavite za neku drugu temu
 
Član
e ovako radite sta vam je volja ja se nemam kome pravdati al sa subaru imprece sam prebacio neke dijelo,sa seata toleda isto tako a imam i lajere ako ko hoce da pogleda al nema veze a trebao si onda napraviti pravilnik sta se smije a sta ne smije
 
Legend
Sto se mene tice, spojler je orginalno crven !!!
Felge su OK ili mi reci tacno sta na njima nevalja, i druga stvar neka bilo ko drugi uzme koji misle da je lako pa nek proba samo napravit ovu boju da ne idem dalje. (odnosi se samo na pojedince)
Ne kontam sta je sa felgama ?

Nesvidja mi se ovo nikako ni sto se mene tice a ni alena-al haaaajd.
Svejedno pobjedio ja ili ne, necu dalje crtat na ovu teme radove.
Toliko od mene.
 
Legend
A sto se pravila tice mozda jeste malo konfuzno, ali svejedno nismo radili toleda, tako da je to opet drugo auto. Mada opet kazem nebuloza puno.
 
Član
ma nije problem nikakav al onda treba striktno navesti sta se treba raditi da se od auta ne smije praviti dzip,trolejbus i sl.nego da mora ostati isti samo druga boja i felge :)
 
Član
ma necemo se svadzat i ljutiti oko gluposti a najbolje bi bilo da uz slike i posaljemo lajer kako smo radili
 
Legend
Ma nema sanse nezelim to, to su gluposti, necu se nikome pravdat, i necu trpit nebuloze, kad bude sve jasno i glasno i kako treba, mozda cu se opet ukljucit. Nije vrijedno toga.
 
jaoo, sto smo sad postali bezveze... daki, nemoj ba zajebavat, neces se ti nidje iskljuciti. a alene, vidis i sam koliko ti auto podsjeca na Leon... zakljucili smo sta je problem! a sad se smirite obojica i vratite nazad u takmicenje! ionako nas je malo!! nemojte jos i to da nam sjebete! mene zanima dokle cu dogurati a ne ko ce kada da povuce rucnu! ajmo sad nazad na normalno! :)
 
Član
ma nidje veze ba mog mi oca......daki ostajes u takmicenju a pusti sranja ba poput ¨ne svidja mi se ovako-onako¨....nek crtaju sta im se svidja-meni je iskreno rad preeeeeedobar i samo tako nastavi i mojne sad ba odustat...ko ce odnijet klip kad tebe nema??.....et pozZz
 
Legend
Cuj neznam, nema svadje jednostavno je veliki nesporazum. A ja nemogu prihvatiti cinjenicu da ja treba da idem dalje, kad ja gledam skor 10-9 i kad gledam alenovo auto i svoje, pored cinjenice da alen nije radio isto auto, svejedno sto je to toledo, ipak nije toledo bio na takmicenju, Ljepo se vidi gdje je odsjecena maska ynak i farovi i kako su ubaceni, vide se nedovrsene felge, gdje su sjecene i sve te neke sitnice, prelazi od prosirenja od lancera itd itd...

Sto se tice Alena, mislim da nije fer prema njemu radi pravila, jer djecko nije znao, i ja nemogu uzeti na sebe da idem dalje, i necu. A pogtovo necu radi onih koji su ocjenivali radove.

Ja sam reko nek neko proba bujrum samo sklopit ove boje dalje da ne govorim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top