dacia sandero stepway

dacia sandero stepway

Član
"kada ne bi bilo rezervnog točka, pa spustiti pod prtljažnika, dobilo bi se 100-ak litara više, no onda bi zamjerka bila nedostatak mjesta za rezervni točak. "

meni je ova najjaca:lol:
 

MTR

Član
edoze je napisao(la):
"kada ne bi bilo rezervnog točka, pa spustiti pod prtljažnika, dobilo bi se 100-ak litara više, no onda bi zamjerka bila nedostatak mjesta za rezervni točak. "

meni je ova najjaca:lol:

kako mi je to promaklo :lol::lol::lol::lol:

vjerovatno od ostalih nebuloza nisam primjetio :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Zalosno je sto neki strucni ljudi ne mogu dobiti auto na test pored ovakvih ludjaka :lol:
Das mu auto da testira i predstavi a on zaj*e sve totalno :D

Ovo moze ici i u rubriku homor :D

A auto mi je OK, dobro ce se ovo prodavati kod nas :icon_smile:
 
Član
naravno da je previse subjektivan clanak...sigurno je pala plava koverta al opet i oni moraju od neceg da zive, ko jos danas kupujen novine
 
Član
Kako se nece prodavati kad ga covjek ovako predstavi a sto se tice rezerve netreba to nama bosancima samo nam zauzima prostor u gepeku=-100L zapremine:cool:
 
Član
Ma auto sve u svemu je dobro.Sigurno ce ti potrajat 10 godina a ima 5 godina garancije.Povisen je malo pa mozes svakuda sa njim.Cijena je najveci adut.Renolovi motori nisu losi.A novo je novo.Za starije ljude savrseno auta za male pare.
Narod nista ne vjeruje osim u vw,mercedes,audi(njemce)...Al sigurno ti je nece nitko ukrast.Grdno zvuci ono: 'sta vozis' a ti odgovaras daciu.Al bi prije uzeo ja novu daciu nego A4 sto je vozao svabo i razj je.Svak ima svoje misljenje.
Dobar omjer ulozeno dobiveno.I znas da nekupujes macka u vreci.
 
Član
a ovaj: http://www.proauto.ba/portal/vijesti_auto/?page=4&id=23&nid=1201

pa ovaj: http://www.sarajevo-x.com/auto/testovi/clanak/100504003

objektivnost?
 
Član
Sad procitah ovaj test sa sa-x, sasvim korektno i fino napisan. Rekao bi i dosta realan :icon_biggrin:

A sad vidjeh da trazis da se nesto objasni, samo ne kontam sta. Procitaj sta lik napisa...
 
Top