Da se prisjetimo !!! Auto magazin BIH

Da se prisjetimo !!! Auto magazin BIH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Zanimljiva stvar vezano za ovaj naslovu i ovu temu.
Kada razgovarate sa nekim (primjera sjedis sa rajom na kafici i diskutujete o raznim automobilima) i sada se povede diskusija o nekom terencu i u iznosenju svojih argumenata pozoves se na informacije i fotografije koje si procitao u nekom auto casopisu. Ono sto je zanimljivo kada je u pitanju Bosna i Hrecegovina i svi casopisi koji se prodaju na tom podrucju, imaju svoje nazive karakteristicne, i neki postoje duze ili krace.

Recimo:
Auto - revija / u raji se zna to je gerin i sasvim OK. Gera nam je poznat i po Street race takmicenjima koja organizuje.

Sljedeci, primejra je ProAuto (nemojte mi zamjeriti ako neki naziv lose napisem), Auto SHOP, i da ne nabrajam dalje, neka mi nezamjere oni koje sam izostavio.

Medjutim poenta svega je kada se opet nadjete u onoj istoj raspravi i kazete,(konkretno JA) e nije tako, vidio sam i citao sam o tome u Auto magazinu, raja se zamisli, i prvo sto pitaju je, a kojem auto magazinu, a onda opet kazem pa Auto magazin, a onda opet pa koji ??? jeli Auto, jeli pro auto, jeli auto shop, auto blic...

Eh iz tog razloga cijela ova prica. Naime Auto magazin je ime uglednog Sarajevskog casopisa, koji se bavi automobilizmom, pretezno, mada nerjetko se nadju odlicni testovi najboljih motocikala danasnjice, a moglo se citati i o velikim i novim kamionima, te ekskluzivnim jahtama i brodicama.

Valjda je i poenta cijelog ovog teksta da se malo priblizi ovaj casopis nasoj populaciji te da znate da kada vam neko sljedeci put kaze citao sam kako auto magazin-ovci voze Toyotu HILUX uzvodno, nepomislite kako je ta osoba posizila ....
 
Legend
Kako se auta testiraju u Automagazinu???

Da bi se uvjerili da se samom testiranju pristupa krajnje profesionalno i do maximalnih granica i automobila i vozaca pogledajte sljedece fotgrafije, koje sam preuzeo sa portala www.automagazin.ba
 
Legend
2003824437296928994_rs.jpg


2003822969363015769_rs.jpg


2003870860593320090_rs.jpg


2003879506732374910_rs.jpg
 
Legend
Nadam se da je sve vas koji procitate i vidite fotografije, zainteresovao koliko i mene.

Pozzdrav... citamo se.
 
Legend
svaka cast na trudu daki,a nekad sam redovno citao auto magazin mislim da je hrvatski.....i moto puls,bas cu uzeti nas da vidim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top