da se malo podsjetimo - REPO KOVAC

da se malo podsjetimo - REPO KOVAC

Član
GTD_Power je napisao(la):
:icon_question:
o cemu se tu radi
zasto se svi smijete ovom decku na ovom klipu,pa kakve veze ima to sto on mozda ide pogresnim putem
i golf mu je bas fin

eheheehheh :lol::lol::lol:

repo svaka cast na postignutom rezultatu u osijeku!!!
 
Član
GTD_Power: mlad si ti jos na ovom forumu pa neznas...;)

Repo, j*o si im kevu...:cool: ...sretno dalje, da doguras do klase 8, da ne pricaju da je i ovo sad sranje...:lol::cool:
 
Član
hmmm....4 stranice sa "svaka cast"...do prije pola godine bilo je 44 stranice "ohladi, ne kurci se, neznalico, glupusu" i slicno...

Sad da pokrenemo poll o karakteru vjerujem da bi se razocarali :icon_rolleyes:
 
Član
ja nikad nista ruzno nisam napisao o njemu a siguran sam da bar pola od ovih koji su komentarisali sad nije nikad komentarisalo protiv njega...;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
hmmm....4 stranice sa "svaka cast"...do prije pola godine bilo je 44 stranice "ohladi, ne kurci se, neznalico, glupusu" i slicno...

Sad da pokrenemo poll o karakteru vjerujem da bi se razocarali :icon_rolleyes:

upravo tako sjecam se kad je bila tema u njegovoj garazi ja mislim vise od pola raje s foruma ga je ismijavalo i pljuvalo
sad gledam pola njih...
 
Član
s1ck je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
hmmm....4 stranice sa "svaka cast"...do prije pola godine bilo je 44 stranice "ohladi, ne kurci se, neznalico, glupusu" i slicno...

Sad da pokrenemo poll o karakteru vjerujem da bi se razocarali :icon_rolleyes:

upravo tako sjecam se kad je bila tema u njegovoj garazi ja mislim vise od pola raje s foruma ga je ismijavalo i pljuvalo
sad gledam pola njih...

Kakve veze ima šta je ko rekao prije za njega i njegovo auto...

Sada se mora čestitat jer auto ide brutalno stvarno, extra vrijeme napravljeno sa tim motorom i td... svako normalan ovo mora pohvalit što je napravio... respekt za to i sve najbolje s tim autom.

Ja sam prvi bio koji se nije slagao sa Repinim izjavama koje je razbacivao po forumima, i sad stojim iza toga... i poslije Mostara je razbacivao sličnim izjavama kad je pobijedio Bastu, i za to mu zamjerim... prije svega treba biti čovjek, pa onda sve ostalo...

Auto kako ide i vrijeme koje pravi se mora poštovati jer malo je takvih, i u skorije vrijeme slabo ko da će to stići sa civilnim autom, prema tome moramo to poštovati jer nam to popravlja scenu street racea i ovog sporta koji volimo ;)
 
Član
srdjo je napisao(la):
GTD_Power: mlad si ti jos na ovom forumu pa neznas...;)

Repo, j*o si im kevu...:cool: ...sretno dalje, da doguras do klase 8, da ne pricaju da je i ovo sad sranje...:lol::cool:

zbog toga sam i pitao :icon_eek:

ako sam shvatio cestitate nekom repi jer je pokazao KAKO se vozi na sr-u
zar to nije trka na pravcu od 400 i nesto metara
kakve to veze ima sa umijecem voznje??
i usput kakve veze ima ovaj "kovac" u klipu sa tim
sve mi se pomijesalo a niko ne zeli ni da malo pojasni
osim ako forum nije namijenjen samo za one koji su tu vec 17 godina
pozz
 

IGY

Član
GTD_Power je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
GTD_Power: mlad si ti jos na ovom forumu pa neznas...;)

Repo, j*o si im kevu...:cool: ...sretno dalje, da doguras do klase 8, da ne pricaju da je i ovo sad sranje...:lol::cool:

zbog toga sam i pitao :icon_eek:

ako sam shvatio cestitate nekom repi jer je pokazao KAKO se vozi na sr-u
zar to nije trka na pravcu od 400 i nesto metara
kakve to veze ima sa umijecem voznje??
i usput kakve veze ima ovaj "kovac" u klipu sa tim
sve mi se pomijesalo a niko ne zeli ni da malo pojasni
osim ako forum nije namijenjen samo za one koji su tu vec 17 godina
pozz

pa vidi dosta raje sa foruma se zna, i postoje neke interne zaj*ancije koje ces i ti vremenom shvatiti, ne moze se sad svakom pojedinacno objasnjavati sta znace neke stvari ;)
 
Nisam ni ja upoznat sa ovom pričom o Repi i za.ebancijom na račun njega i njegovog Golfa, ali jedno znam sigurno, ispaljiva se ko raketa kad treba, i na tome velika čestitka, mehaničarsko znanje ne treba ni spominjati... :cool: ;) :cool:
 
Član
Sve stoji, svaka cast na zahvatu na masini i ostvarenom rezultatu, al pocelo je da me buni, jel ovo potezanje na 402 metra sport? Ako to ubrajamo u plemenitu sportsku disciplinu onda je i Gta San Andreas isto jedan od oblika automobilizma... Ne zelim nikoga da uvredim ali ovo je samo showoff, kao i takmicenje u muzici... Sve je pocelo da gubi smisao, tako je sada jeftina terminologija da cemo jednog dana koridu zvati oficijelnim sportskim nadmetanjem bikova...
 
Član
GTD_Power je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
GTD_Power: mlad si ti jos na ovom forumu pa neznas...;)

Repo, j*o si im kevu...:cool: ...sretno dalje, da doguras do klase 8, da ne pricaju da je i ovo sad sranje...:lol::cool:

zbog toga sam i pitao :icon_eek:

ako sam shvatio cestitate nekom repi jer je pokazao KAKO se vozi na sr-u
zar to nije trka na pravcu od 400 i nesto metara
kakve to veze ima sa umijecem voznje??
i usput kakve veze ima ovaj "kovac" u klipu sa tim
sve mi se pomijesalo a niko ne zeli ni da malo pojasni
osim ako forum nije namijenjen samo za one koji su tu vec 17 godina
pozz

honey = repo, njega su zezali da je papak i da ne moze sa golfom svojim ostvariti nista sto je rekao i honey/repo je ostvario i sad on zajebava sve eto ukratko a klip su napravili za njega da ga zezaju sad on taj isti klip stavlja i umire od smijeha jer su se njemu smijali ma skontao si poentu :spam: :icon_exclaim: iako je novi treba lijepo objasniti pojedinci su bitni!!!!! :icon_smile:
 
Početnik
iako nismo dobri godinama i tu i tamo smo se prepucavali, ovi sa "sajsiga.ba" uopce mi nisu najgori neprijatelj. mnogo vece sporove imam sa nekim drugim krugovima raje
tu i tamo se podbodemo ako se sretnemo na chatu ili tako, i to je sve :D
likovi imaju neke svoje vizije oko auta i auto-sporta, nek ih i imaju ;)

stavio sam snimak jer mi je smjesan, i jer su pricali da nema nista od mog KOVANOG motora :cool:

to su ljudi koji su voziti svi 402 utrke, pa odustali, i sad laju na 402 jer se vozi samo pravo

a sto se tice zategnutog odnosa na forumu (konkretno najvise ovom), napadali su me ljudi koji uglavnom nista nisu postigli, nista nemaju, ne trkaju se, i sto je najgore od svega, NISTA NEZNAJU.
obicni popuzani, koji naljepe na zid poster od nekoga koga se promovira (pristrano) i izaberu ga za idola. lako se je priklanjat onome kome ide za rukom
a tesko je onda prihvatiti kad nezaustavljivo dodje netko kao ja, pljune svima bolnu istinu u lice, i poskida idole

drago mi je sto sam ga zabio i onima koji preseraju o tome kakvi auti trebaju biti, itd. (upravo me netko napadao na vwcc forumu). e pa, htjeli ili ne, sada za rekordera (a i jaci sam od sviju iz Hrvatske) imaju "SELJO-TUNING" auto od plastike, spusten i zatamnjen, sa van-serijskim stop svijetlima :D

niti jedna provokacija, niti jedno oblajavanje i takozvano omalovazanje me nije uspjelo nimalo potresti i obeshrabriti. nitko mi nije zacepio usta, nakon godina prijetnji i prica. nitko nemoze utjecati na moje misljenje
necu ja biti skrojen po ukusu drugih, vec po svom
 
Top