da se i JA predstavim :)

da se i JA predstavim :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz i dobrodosao, nemas 2 god iskustva - moras imat P nazad, a sad hoces li ga ti staviti, ili ne :) to je tvoja stvar, ja dok sam ga morao nositi rekao sam da bi radije pjesacio nego si auto nagrdio time :)
 
Član
kao prvo, dobro doso, fin golfac...
a sad, sto se tice tog P, moras ga imati, i u zadnje vrijeme, najvise raji para na tome uzimaju...
i ja sam isto govorio necu ja to, gdje cu P stavljat ko papak neki, al kad mi trojicu jarana zapisase zbog P, bogami, bolje i stavit neg 40KM dat...
uzeo sebi fino napravio malo P, isprinto, duplo manje nego ono sto raja kaci, i jos ga stavio na zadnju desnu stranu, doso mi tacno ispod brisaca. tako da se i ne vidi puno i nije ofirno. mozda raja konta da je za neki parking... :D
uglavnom, puno manje ofirno od onog ogromnog crvenog P. ti sad kako hos...

NEK JE SA SRECOM...
 
Originally posted by lov2xlr8
svejedno da li si po starom ili ne,poslije 23h ne smijes voziiti,meni je srao do prije godinu i po,dok nisam imo 23 godine,dakle imam 22 godine i 10 mjeseci 4 godine i 10 mjeseci vozacku,preko 3 godine kao sto navode u tom nekom zakonu,kaz ene mozes ti voziti iza 23h,dobro reko hajd sta sad i uvijek se zavrsi na tome da nikom nishta ne bude Smile


dobar golf,fino se da srediti al bash da bude kultura bez djidjanluka.
taj tvoj radio sa navi i svime time vrijedi sigurno 5x vise od tog dvd playera..ne mjenjaj to
ako budes mjenjo kupi orginalni dvd player sa navigacijom,vwov ako si u mogucnosti naravno,a ako nisi,onda uzmi neki 2din player dvd
pozz i dobro nam dosao jos jednom
mene je zapisao i kaze doci ce ti nalog nemam pojma kolika je kazna, jos ga pito mozemol da nepisemo to kako vamo tamo kaze ne moze...hvala na dobrodoslici i savjetu za player gledo sam danas bas na autopijaci neki daewoo dvd 550 KM nov sranje marka jest al sad vidim kolko bi onaj da me zavrne...i kad nabavim felge zovem te za onaj 19'' klub hehe

Originally posted by emir_89
kao prvo, dobro doso, fin golfac...
a sad, sto se tice tog P, moras ga imati, i u zadnje vrijeme, najvise raji para na tome uzimaju...
i ja sam isto govorio necu ja to, gdje cu P stavljat ko papak neki, al kad mi trojicu jarana zapisase zbog P, bogami, bolje i stavit neg 40KM dat...
uzeo sebi fino napravio malo P, isprinto, duplo manje nego ono sto raja kaci, i jos ga stavio na zadnju desnu stranu, doso mi tacno ispod brisaca. tako da se i ne vidi puno i nije ofirno. mozda raja konta da je za neki parking... :D
uglavnom, puno manje ofirno od onog ogromnog crvenog P. ti sad kako hos...

NEK JE SA SRECOM...
pa eto 2 put me murija zaustavljala u dosadasnjoj karijeri jedan je htio da pusem oko 1 navece a drugi zbog ovih maglenki...s prvim sam zavrsio fino:D i nije mi srao ni sto vozim poslije 11 ni sto nemam P i to prije neg sta sam zavrsio to s njim...a drugi mi je piso nalog zbog maglenki i poslije jedanaest al ni on mi nije srao za P tako da nit cu nosit P jer se ne osjecam tako a i imam vec dosta km pod tockovima predjenih a nit cu prestat vozit poslije 11 osim ako ne bude kazna jebena neka...i zahvaljujem takodje na dobrodoslici
 
Član
emir_89 je napisao(la):
kao prvo, dobro doso, fin golfac...
a sad, sto se tice tog P, moras ga imati, i u zadnje vrijeme, najvise raji para na tome uzimaju...
i ja sam isto govorio necu ja to, gdje cu P stavljat ko papak neki, al kad mi trojicu jarana zapisase zbog P, bogami, bolje i stavit neg 40KM dat...
uzeo sebi fino napravio malo P, isprinto, duplo manje nego ono sto raja kaci, i jos ga stavio na zadnju desnu stranu, doso mi tacno ispod brisaca. tako da se i ne vidi puno i nije ofirno. mozda raja konta da je za neki parking... :D
uglavnom, puno manje ofirno od onog ogromnog crvenog P. ti sad kako hos...

NEK JE SA SRECOM...
i ja sam isto isprintao jedno malo P i drzim ga unutra do zadnjeg stakla i vidi se, et vazno je da imam :icon_biggrin:
 
Član
Pozzdrav i dobrodosao... fin ti je Golf, nemoj samo neke papanluke na njemu raditi i ok ce biti :D, a sto se tice slova P, ja sam kontao da bi ga najbolje bilo staviti na zadnju policu, i strane zalijepiti sa malo selotejpa, i kad te zaustavi i pita gdje je P, ti kažeš zalijepljeno je nazad, on kaže nema, a ti pogledaš , i praviš se da nisi vidio da se odlijepilo :D
 
SamiRX-8 je napisao(la):
Pozzdrav i dobrodosao... fin ti je Golf, nemoj samo neke papanluke na njemu raditi i ok ce biti :D, a sto se tice slova P, ja sam kontao da bi ga najbolje bilo staviti na zadnju policu, i strane zalijepiti sa malo selotejpa, i kad te zaustavi i pita gdje je P, ti kažeš zalijepljeno je nazad, on kaže nema, a ti pogledaš , i praviš se da nisi vidio da se odlijepilo :D

To to, hahaha. Samo pitanje je bi li policija imala stav kao boli nas briga sto se tebi odlijepilo, ne vidi se :lol:
 
Član
ja stavljam p samo kad putujem sirom bih a po gradu nikad ito ga stavim na zadnju policu ito napravio sam sebi p markerom :D i zaustavili me jednom govore dje je p reko en ga kaze pa nevidi se reko jbg ukrali mi pravo imo magnetno i sad napravio bilo kakvo da mogu vozit a bit ce novo gotovo i cao mao bao do aprila sljedece godine cu da furam tako i onda hasta la vista Pocetnice...
 
Član
istina original navigacija vrijedi puno više od toga, i trebala bi reproducirat dvd-e valjda... reci tome liku da ti da taj radio i još neki sub od 500W pa može :)


btw kakvo P? nema toga u HR, šta to nešto ljepite po tablicama novi vozači?
 
corrado je napisao(la):
istina original navigacija vrijedi puno više od toga, i trebala bi reproducirat dvd-e valjda... reci tome liku da ti da taj radio i još neki sub od 500W pa može :)


btw kakvo P? nema toga u HR, šta to nešto ljepite po tablicama novi vozači?

ma nije ti to neka sad navigacija to ti je nesto bezze blaupunkt samo je origigi...audio cd-e moze reproducirat samo...
P moras stavit na zadnje staklo ako si pocetnik....glupost ziva i ostajem pri svom da necu stavljat....da ne znam vozit kako treba stavio bi da me se cuvaju ljudi po cesti a ovako nema sanse...

i hvala i ostalima na dobrodoslici
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top