da se i JA predstavim :)

da se i JA predstavim :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovako ja sam Omar iz Sarajeva haman mi je 19 godina vozim golfa 5 1.9 TDI Sportline od juce :) zato se nisam ranije ni predstavljao...inace dosta gledam ovaj forum slabo bilo sta komentarisem jer se jos ucim oko svega toga..svidja mi se forum...nadam se da cu upast u to sastajanje kad kad pa vas licno upoznat....to bi bilo to za pocetak...
sto se tice sta je u planu radit s ovim golfom oprema je za 10 nema sta nema da ne nabrajam sad uglavnom ocu da radim GTI masku i 19'' felge za sada kasnije cemo vidjet po mogucnostima..a evo sad par slika auta







slika je malo nije mi se dalo slikat od uzbudjenja :D al bit ce jos iznutra i malo bolje slike s vana kad me prodje euforija...e sad ja unutra imam original player od njega koji ima i navigaciju dal znate gdje mogu skinut kartu bosne za njega pa da i to radi...i jedno pitanje nudi mi lik dvd player audiovox ne znam tacno koji model uglavnom ima ekran fazone nudi ma ga za 200E + da mu dam ovaj svoj iznutra to 200E se jos moze rusit...to mi je nepovoljno skroz a ne znam bil mjenjo taj originalni...ako vas nesto zanima oko auta pitajte slobodno, osim cijene jer to jos nije rijeseno komplet pa ne znam tacno kolko ce me doc sve ukupno..

EDIT: aturo je malo prljavo a to su komarci i ostale bube porjeklom od njemacke pa do bosne iz nekih krajeva
 
Član
fino fino :D
nego stavi nam i koju sliku unutrasnjosti...
a i vec zamisljam kako ce auto izgledat sa tim 19" felgama i GTI maskom :)
 
Član
dd i ostani aktivan. dobra 5-ica samo je cuvaj. raspitaj se malo koliko vrijedi to tvoje kino sto imas da te taj lik ne zajebe. polako samo i sretno
 
emirEX_sa je napisao(la):
dd i ostani aktivan. dobra 5-ica samo je cuvaj. raspitaj se malo koliko vrijedi to tvoje kino sto imas da te taj lik ne zajebe. polako samo i sretno

vrijedi sigurno vise od onog sta sam je ja platio jer ganjam cijene i auta ima vec dvije tri godine visim po autopijaci i netu....a ja sam drugi vlasnik auto ocuvano nemam primjedbe ide ko zvjer ...

evo par slika unutrasnjosti po noci



 
hvala svima na dobrodoslici, a ja jarane ne nosam P ja sam polozio prije godinu dana odnosno odma cim sam 18 napunio sam i vozacku dobio jos po starom sam polagao zaustavljali su me drotovi niko mi nije srao nista sto nemam P
 
Član
svejedno da li si po starom ili ne,poslije 23h ne smijes voziiti,meni je srao do prije godinu i po,dok nisam imo 23 godine,dakle imam 22 godine i 10 mjeseci 4 godine i 10 mjeseci vozacku,preko 3 godine kao sto navode u tom nekom zakonu,kaz ene mozes ti voziti iza 23h,dobro reko hajd sta sad i uvijek se zavrsi na tome da nikom nishta ne bude :)


dobar golf,fino se da srediti al bash da bude kultura bez djidjanluka.
taj tvoj radio sa navi i svime time vrijedi sigurno 5x vise od tog dvd playera..ne mjenjaj to
ako budes mjenjo kupi orginalni dvd player sa navigacijom,vwov ako si u mogucnosti naravno,a ako nisi,onda uzmi neki 2din player dvd
pozz i dobro nam dosao jos jednom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top