da predstvim svoj stroj kawasaki ZX10R

da predstvim svoj stroj kawasaki ZX10R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
allroad je napisao(la):
ma brate ko ce te zaustavit sa tim ?
on dok digne lizalo ti si vec proso :D

to te ja pitam.. nisam znao... reko da nece jos ovi ___________ pucati zamnom:lol:
Ovdje motoristi ne staju policiji tj. policija nas vise ni ne pokusava zaustaviti;);)

Edit by: Roki_actros (dobio si objasnjenje na PM)....
 
Član
Tema je "da predstvim svoj stroj kawasaki ZX10R " ne zatrpavajte temu drugim motorima...

:icon_exclaim:
 
Član
Svaka cast za masinku ali dalje od mene s motorom ja ne sejdam vise na tu zvjerku! Lose iskustvo! Nek' ti je sa srecom, da predjes dost km bez padova!;)
 
Član
da se razumijemo neznam covjeka licno..ali na njegov zahtjev se obrisala istina..zar ljudi sa foruma ne treba da znaju sta je neka realnost..navedni podaci nisu nicim dokazani..posto ovde ljudi malo manje prate moto svijet to je i proslo nezapazeno..stvarno ovo brisanje je samo skrvanje istine..znam modovi to rade na njegov zahtjev ali stvarno mi nismo ovde ovce, ni male bebe da nam se prica tako o necemu..,..nema smisla stvarno..:icon_evil:
 
:icon_exclaim: Previse ste odlutali sa teme, smirite strasti da ne bilo sankcija...Ukoliko imate nesto da raspravljate imate PM pa pisite do mile volje...:icon_exclaim:
 
roki_actros je napisao(la):
:icon_exclaim: Previse ste odlutali sa teme, smirite strasti da ne bilo sankcija...Ukoliko imate nesto da raspravljate imate PM pa pisite do mile volje...:icon_exclaim:

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top