da predstvim svoj stroj kawasaki ZX10R

da predstvim svoj stroj kawasaki ZX10R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dosle nove gume DUNLOP SPORTMAX QUALIFER RR
mogu reci da drze kao zvaka i da su bolje i od pirellia i bridstona.
I nove plocice prednje i zadnje ..
 
Član
druze vidim volis kawasaki motore pa daj da te pitam sta mislis o ovom motoru:
http://autopijaca.ba/index.php?vozilo=50&page=0&view=61968
vidim da si vozao nekad ovakvog....mozes li mi reci ukratko neke mane ovog motora...koje si ti primjetio....Ja nebih nista vise od 600ccm zasada...kasnije ko zna....ovaj ZX 636 mi se bas svidja....Ili recimo u klasi od 600ccm koji je motor po tebi najbolji...tj kojeg bi uzeo....
Puno pozdrava....[/u]
 
Super Moderator
auu dobra guma brate vidi se i po slici ;)

@damko
da se i ja ukljucim evo.. vjerovatno on to zna dosta bolje al ja kako gledam malo mu je cijena nerealna
moze se 1000 kupit za te pare skoro ;)

evo primjer

http://autopijaca.ba/index.php?vozilo=50&page=0&view=64710


a evo jednog 600

http://autopijaca.ba/index.php?vozilo=50&page=0&view=64465

jest 14 000 al da ti njemu pokazes kes druze 13 000 mozda i manje dao bi ga sigurno... jer recesija :D
 
damko je napisao(la):
druze vidim volis kawasaki motore pa daj da te pitam sta mislis o ovom motoru:
http://autopijaca.ba/index.php?vozilo=50&page=0&view=61968
vidim da si vozao nekad ovakvog....mozes li mi reci ukratko neke mane ovog motora...koje si ti primjetio....Ja nebih nista vise od 600ccm zasada...kasnije ko zna....ovaj ZX 636 mi se bas svidja....Ili recimo u klasi od 600ccm koji je motor po tebi najbolji...tj kojeg bi uzeo....
Puno pozdrava....[/u]

prijatelju ovako...
bez obzira na sve motore koje si vozio do sad ili nisi vozio!
Ako imas smisla za voznju motora i ako nisi neki totalni luđak..
U tom slucaju ti svakako iz iskustva preporucam da preskocis klasu
600 i odmah uzmes 1000ccm.
Jer ima jako puno prednosti naspram 600. Nije samo stvar sto ide bolje ili sta ti ja znam, vec je puno uglađenija za svaku vrstu voznje, sportsku, gradsku... Sto se tice masine sigurno je izdrzljivija od šestice jer ne ide u tolike okretaje i manje se pati.
A kad pogledas realno nakon sezonu voznje na 600ccm htjet ces nesto jace to ti je milion posto!!! Sto se tice troskova između 600 i 1000 jako je mala razlika gotovo zamariva.
Ako ti bas ustrajes u tome da uzmes 600 OK onda ti preporucam ZX636 05-06 dobar je motor tj najbolji u klasi 600 za to godiste.
Pozdrav
 

MTR

Član
Joj vidi Akrapa sto vire ko Flak dvocjevac kad hoce zapucat ooohhooooo samooo rookkkaaajjjj :123:

Brate to je UBICAAAAA i to MASOVNIIIIII

;):123:

Ko je rekao da je zelena mamba sezonac , haj ponovi .....:icon_mad: , brate


joj sto brate ne uze ove nove michelinove , ajjjjj ko neostik , tvrdja sredina dosta od uobicajenog ( dobro na pravcu ) a compound bocni !!! nemam rijeci . Mada i Dunlopke nisu lose

i slazem se za 636 , extra , nisam imao dovoljno para da ga dovezem , probao ga u becu i otisao placuci :icon_cry:
 
Član
meni se najvise svida taj stari ja mislim tomos ako sam u pravu a ja trebam za par dana da dobijem 15ticu jel i to tomos isto stari nekakav ima oko 125ccm a ide oko 120km/h toliko ga je ovaj vlasnik vozio prije dvadesetak godina motor je rastavljen a ubrzo ce biti sastavljen
 
Legend
dobre si masine vozio.....ja sam vise za naked-a kao sto za starog kazes,zelim mu brz oporavak ;)

a zadnja....desetka ti je stvarno odlicna ;)
 
extra masina.ma kawa je zakon.oni koji misle da je kawa sezonac nek misle i dalje.a jarane kawa pravi najjace seriske motore(mislim sa najvise ks)ko nevjeruje nek uzme MOTO PULS i nek pogleda testove.I ja sledece sezone uzimam takvu :) :) :) :).pozz
 
devil_inside_me je napisao(la):
extra masina.ma kawa je zakon.oni koji misle da je kawa sezonac nek misle i dalje.a jarane kawa pravi najjace seriske motore(mislim sa najvise ks)ko nevjeruje nek uzme MOTO PULS i nek pogleda testove.I ja sledece sezone uzimam takvu :) :) :) :).pozz

devil_inside_me je upravu, kawasaki ima stvarno najace masine, a najpovoljniji je gledajuci naspram drugih, i vec dugo vremena bestbuy.

Sad 10.08.09. idem na more u makarsku, naravno motorom! Ici cu prvi put u zivotu kroz bosnu na more.....tako da bi to moglo biti zanimljivo.
Samo mi recite dali se i kod vas ne staje policiji???
Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top