Da li zna neko za ovaj golf?!?Sarajevo!

Da li zna neko za ovaj golf?!?Sarajevo!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.pik.ba/artikal/328985/golf-iv-tdi-/

Ljudi,citam oglas i bas mi nesto mirise na fake,pa ako neko iz Sarajeva zna za njega...neka napise sto god!U mene prijatelja interesuje...ali ovo 250 KS...hmmm!A samo jedna slika!:icon_question:
 
Član
auto 100% uredu i postoji... voza ga moj drug armin... stvarno strasan golf sve te prerade... kad su ga dovlacili iz njemacke morali su mu stvarne kw upisati radi reg, poreza carine i ostalih pm i u saobracajnoj mu pise 197kw tj 267ks
 
Član
auto nije laznjak, postoji u sa ali u konje ovolike ne vjerujem a cijena je bila na autopijaci 11000 eura:icon_eek:.
 
Putovanja.ba
Administrator
Mislim da je spominjao na pik.ba da se cijena krece oko 18.000KM
 
Član
Golf je TDI 130 ks, veči turbo, interkuler, izduv i čip, sad ima oko 190 ks, 250 je priča za malu djecu

mirzzaa je napisao(la):
auto 100% uredu i postoji... voza ga moj drug armin... stvarno strasan golf sve te prerade... kad su ga dovlacili iz njemacke morali su mu stvarne kw upisati radi reg, poreza carine i ostalih pm i u saobracajnoj mu pise 197kw tj 267ks

kakve ti bolan gluposti pričaš, kakvi porezi kakve pm, uozbilji se ba
 
Član
ja sam ga slikao 2007. god. na SR u Bijeljini...trebalo bi da je to taj auto...;)

golf4q.jpg
 
G

GoPlay

Auto Stvaran.. vidio sam ga po Sarajevskim cestama kako prasi XD
Strasna masina XD
 
Član
Gledao sam ga par puta kako dere ostale aute po gradu, auto je zvijer što jest jest :icon_smile:
 
Član
Nije fake 100000% auto postoji jeste da ga dugo nisam vidio a i konji su po mom misljenju tacni pricao sma jednom prilikom s momkom sto ga vozi, cesto je bio parkiran kod ham hama i auto je prva liga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top