Da li zna neko za ovaj golf?!?Sarajevo!

Da li zna neko za ovaj golf?!?Sarajevo!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije suplja.. Cak i u saobracajnoj pise 196kw ;)
znam da je turbo od nekog bmw-a al od kojeg neznam :icon_evil:
A i ide dobro :cool:
 
Član
Ako je vani radjeno i upisano u saobracajnu koliko ima snage onda su morali i kod nas pisati po tome, sad da li je tacno to je pitanje za strucnjake...Bilo je slucajeva cipovanja auta vani pa kad se ovdje mjerilo vidjelo se da nije to to!!!
 
Član
I koliko sam upoznat sa ovim Golfom.. ovo mu je treci motor po redu

Iako auta ima esp, cak ga ni esp nemoze iskontrolisat u prvoj brzini.. doslovno receno prvu brzinu NEMA!!!!!!!! :D

Vidim da ga raja po piku zaj*ava.. da se razumijemo, momak koji prodaju vozilo ga nije tunirao u Njemackoj nego vlasnik prije njega (zaboravio sam kako se momak zove) pa zato nezna objasniti sta i kako

Mentalitat nam je katastrofa

darko13 je napisao(la):
Ako je vani radjeno i upisano u saobracajnu koliko ima snage onda su morali i kod nas pisati po tome, sad da li je tacno to je pitanje za strucnjake...Bilo je slucajeva cipovanja auta vani pa kad se ovdje mjerilo vidjelo se da nije to to!!!
Pa da.. samo kod nas u Bosni moze tako.. nabudji auto sa konjima a regaj ga ko 1.0 L!! Lako je srat po tudjem.. niko sebe negleda
 
Član
Auto je stvarno prej*no voza se po sarajevu i nije fake. Sav tuning auta je radjen u njemackoj, armin mi je pricao nesto da je radio stage 2 necega u njemackoj :lol::lol: Et ugl nije fake ;);)
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
Golf je TDI 130 ks, veči turbo, interkuler, izduv i čip, sad ima oko 190 ks, 250 je priča za malu djecu

mirzzaa je napisao(la):
auto 100% uredu i postoji... voza ga moj drug armin... stvarno strasan golf sve te prerade... kad su ga dovlacili iz njemacke morali su mu stvarne kw upisati radi reg, poreza carine i ostalih pm i u saobracajnoj mu pise 197kw tj 267ks

kakve ti bolan gluposti pričaš, kakvi porezi kakve pm, uozbilji se ba



mozda se nisam fino izrazio oko ovoga ali inzinjeru u njemackoj znaci moras sve ama bas sve imati napisano u saob. ako nisi znao pa cak i dimenzije guma a zamisli tek sta sve ostalo ko da je njemu drago sto mora placati reg na 196kw a to sto si ti navikao na nase uslove to je drugo i sto ti kontas da na dizela moze samo cip od 20-30ks i to je to a koliko vidim ti vozas tdi-a a tjesis se sa tom gti opremom pa prema tome sssss
 
Član
Daj smijesno da puca 250ks s tim motorom, sjecam ga se iz bn '07 god. auto je full nema sta ali ti konji :icon_cry:
 
Član
a jbt ko da je covjek rekao da ima 1000 ks, pa zasto ne bi imao 250:icon_question: ako ne znate kao sto ni ja ne znam nemojte pricati ni da ima ni da nema :cool:
 

IGY

Član
todorovic je napisao(la):
Daj smijesno da puca 250ks s tim motorom, sjecam ga se iz bn '07 god. auto je full nema sta ali ti konji :icon_cry:

pa ako se sjecas iz bn 07 sjecas li se da je isao ravno sa cetvorkom iz tz SLAB sorry zaboravih ime na vrh jezika nikako da se sjetim, sve dok SLAB nije ispucao nitro u trecoj i uzeo ga, imam cak i klip taj, nikad necu zaboraviti koliko su me ucadili kad su prosli pored mene :D:D:D
 
Član
IGY je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Daj smijesno da puca 250ks s tim motorom, sjecam ga se iz bn '07 god. auto je full nema sta ali ti konji :icon_cry:

pa ako se sjecas iz bn 07 sjecas li se da je isao ravno sa cetvorkom iz tz SLAB sorry zaboravih ime na vrh jezika nikako da se sjetim, sve dok SLAB nije ispucao nitro u trecoj i uzeo ga, imam cak i klip taj, nikad necu zaboraviti koliko su me ucadili kad su prosli pored mene :D:D:D

eh upravo tako,Nurija ga je uzeo tek kad je ispalio nitro.

IGY stavljaj klip
 
Mrva je napisao(la):
Nije suplja.. Cak i u saobracajnoj pise 196kw ;)
znam da je turbo od nekog bmw-a al od kojeg neznam :icon_evil:
A i ide dobro :cool:

evo covjek vam je rekao da je istina.

ajmo sad seratori i pametolozi lijepo se izvinite covjeku...kako nam je samo jadan mentalitet :icon_sad:
 
Član
Znači ako u prometnoj piše 196 kw to je automatski nepobitna istina?

Recimo da stvarno ima toliku snagu,tko bi htio platiti 18 000 km za auto sa 1.9 dizel motorom od 196 kw?

Ja prvi nebih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top