da li ste razmisljali da dodate chat na sajt

da li ste razmisljali da dodate chat na sajt

Član
dragi moderatori admini i ostali clanovi da li ste razmisljai o nekoj chat room gdje mogu on line korisnici da se cuju ako im sta treba na brzinu ili da diskutuju o svemu u chat room? izvinjavam se ako je tema ovakva ili slicna postavljena prije.
 
Član
sto? jesu li pokusali taj projekat ili jednostavno nece ni da pokusaju? moje licno misljenje je da bi to bila dobra i korisna stvar :)
 
BHT Ovisnik
odavnooo se prica o tome,ima X tema,l nema toga :)
mada evo u nas na volvo forumu kako to izgleda,skroz na dnu pocetne str :)
38rlvuza3jhkh2r90amh.jpg
 
Član
meni ovo isto nije losa ideja. pogotovo ovako na dnu stranice ili negdje sa strane, ne vidim sto bi nekom to smetalo, a raja bi mogla onako malo pricat, zezat se i to.
 
Član
ima samo sam mislio na malo brzi nacin komuniciranja i sve ostalo. a ne kao ljubavne romane da pismeo pa cekas da odgovori i gledas u inbox imal.
 
BHT Ovisnik
problem sto koliko sam upucen da to kosta da se uradi na stranici,mislim financijski,a nitko od nas ne podupire forum,osim nesto malo sponzora,ispravite me ako grijesim ?;)
 
Član
upravo tako da se raja malo zeza a i neko zavrsi neki poslic. :icon_smile:

e vidis u taj projekat koliko kosta sene razumijem bas jer sam laik za IT. jasamo kazem da bi bilo lepo ali nije pravilo da se mora usvojiti :)
 
Legend
na tom chatu bi bilo svega nego neceg korisnog, a pored toga da ne pricam kolko bi server opteretili s njim...
 
Član
e sad koliko bi server bio opterecen u to se ne razumijem samo kazem da ima neka soba dam ozemo chat-ovati kao public room i da moze kontakt na private
 
Top