Da li se isplati ići na sud

Da li se isplati ići na sud

Član
Pa ne kazem da mogu,ali zamisli uhvatili te na frku i ti kazes da kriv sam,a onda nekad kasnije e nisam kriv.... jbg nzm ja sam mu dao savjet za normalnog lika koji ne zeli probleme,e sad uvijek ima opcija B,ko je spreman na nju nije problem,nek sam zakljuci sta mu je ciniti
 
Član
Pa ako nećeš da imaš posla, onda ih iskuliraj i ćao. Nigdje nisi potpisao da si kriv, nek' se jebu i ćao.
To bi tako i bilo da nije ovoga djela
Tip sa svjedokom ode u policijsku stanicu i kaže da sam ga ja oštetio njegovo auto,ja kažem da nisam
Od mog osiguranja nema šta tražiti jer ja nisam ništa potpisao
petljanje sa advokatima ,da ili ne...Znati ću u ponedeljak šta će mi reći
Najgore mi je što majmuna zna svaki drot,advokat,i ostale pičke materine,jer vozi te skupštinske kretene
@Borist...je si li siguran u ove cifre,jer sam u međuvremenu razgovarao sa dvojicom momaka
jedan kaže prva godina 15% više,druga 10,a treća 5 % što bi izašlo oko 80 km
drugi tip kaže da će me to izaći sve oko 130-140 km u 3 godine
izgleda da je ovaj evropski obrazac neka "zajebana" knjiga
 
Član
Drug prva reg oko 150,druga oko 90,treca oko 60 nzm sad tacno u 10 maraka,a sto se tice tog evropskog obrasca nzm da li ima potrebe za njim,to se pravi na strani ako si ja msm
 
Kolko je ljudi mene udarilo na parkingu pa pobjeglo pa nista nisam mogao. Na moje oci mi je covjek prevrnuo sa ML-om kamenje na moju Astru i izlupao zadnji branik i kad sam zovnuo policiju kaze sine masi usima :D Lud si ako ista tu uradis jer ljudi se pomaknu sa ceste na prosirenje to ti je odma gotova prica, znaci ne smijes cenat pomaci vozilo. Zasto inace i budu guzve kad je udes pa ostanu zauzmu 2 trake. Da je tako svi bi se micali :D
 
Član
Drug prva reg oko 150,druga oko 90,treca oko 60 nzm sad tacno u 10 maraka,a sto se tice tog evropskog obrasca nzm da li ima potrebe za njim,to se pravi na strani ako si ja msm
Uradio/mislio uraditi taj evropski jer sam dobio savjet od limara kod kojeg sam išao da se raspitam za cijenu popravke
Limar reče da ću tako puno bolje proći...Hvala grawe osiguranju što mi nikada nisu rekli da imam i tu opciju...čim se izvučem iz
govana...arivaderci grawe
To evropsko se pravi ako je šteta do 1000 km,pa da se ne bi stvarale gužve ,i drotovi morali podići guz.icu,uradi se evropski...Super stvar ako ti lopovi iz osiguranja kažu da imaš pravo
 
Član
Ovo sto sam ja gore napisao je samo u slucaju kad se ide ovim redom a to je :
1.napravi se saobracajna nesreca ja kriv
2.Dodje policija izvrsi alko test i uzme izajve od obadvojice ucesnika u nesreci slikaju mjesto nesrece i sacine svoj zapisnik
3.Rukujem se sa policijom i tim drugim ucesnikom u nesreci i svako svojoj kuci,a policija u stanicu
4.Sve ostalo zavrsi osiguranje
E sad kod tebe ja nzm sta sad da se radi
 
Član
Ovo sto sam ja gore napisao je samo u slucaju kad se ide ovim redom a to je :
1.napravi se saobracajna nesreca ja kriv
2.Dodje policija izvrsi alko test i uzme izajve od obadvojice ucesnika u nesreci slikaju mjesto nesrece i sacine svoj zapisnik
3.Rukujem se sa policijom i tim drugim ucesnikom u nesreci i svako svojoj kuci,a policija u stanicu
4.Sve ostalo zavrsi osiguranje
E sad kod tebe ja nzm sta sad da se radi
Uh,dobro je,prepo si me sa onim ciframa
 
Član
Vidi posto je to gotovo ti njima u kesu daj nesto posto si vec pristao i to ima daj npr 200 KM zavrseno,nemoj sad da te levate ni oni ni ti lakireri,jer takve prevare idu u kompletu,oni vec imaju svog lakirera i kao da te vode njemu bice jeftinije i onda zalevate covjeka i jbg
 
Član
Kolko je ljudi mene udarilo na parkingu pa pobjeglo pa nista nisam mogao. Na moje oci mi je covjek prevrnuo sa ML-om kamenje na moju Astru i izlupao zadnji branik i kad sam zovnuo policiju kaze sine masi usima :D Lud si ako ista tu uradis jer ljudi se pomaknu sa ceste na prosirenje to ti je odma gotova prica, znaci ne smijes cenat pomaci vozilo. Zasto inace i budu guzve kad je udes pa ostanu zauzmu 2 trake. Da je tako svi bi se micali :D[/QUOTE
Ovdje živi 50% normalnih i isto toliko nenormalnih...To ti je do sreće na koga nabasaš,ali nisam znao da je ovo baš tako
Pomaže li ti bar snimak koji napraviš telefonom ako ga imaš pri ruci,ili će i tu drotovi reći:sine maši ušima
E sad u mome slučaju imaju slike koje se nalaze kod mog osiguranja...Ja se mako,on se mako,koji qurac mene drotovi zovu da dajem nekakve izjave
 
Ma brate reci im "ja ne znam o cemu ovi momci pricaju, nema validan dokaz da se ista desilo. Ako je raskrsnica i semafor reci nek nabave snimak sa nadzornik kamera. Sta da ti kazem, da to ide tako pa ba svi bi jedni drugima namjestali udese. Kod nas se to radi tako sto se uvali ispred tebe i namjerno ti zakoci ali tada se zove murija i zdravo. Koliko puta su ljudi napravili gresku pa pomakli auto i tu je kraj price. E sad video dokaz je nesto drugo mada opet ne znam koliko je to u policiji ok. Ja mislim da ti tu nista ne trebas niti potpisivati niti se odazivati. Odes u stanicu kazes da zele da te prevare i tacka.
 
Top