Da li recesija utice na BHT???

Da li recesija utice na BHT???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
pozzz rajaa.... vec par dana razmisljam da li da napravim ovakvu temu ili ne, ali ajd reko da vidim vase misljenje... dakle u posljednje vrijeme sam primijetio da raja dosta slabije pise i posjecuje forum, pocev od administratora i moderatora pa do nas obicnih smrtnika:D... Naime gledajuci teme, u posljednje vrijeme slabo se pise u temama, svaka nova tema jedva da sabere i 10 odgovora, dok je prije to puno puno vise bilo... jedino sto ne umire na ovom forumu je off topic, mada je i on zatajio u posljednje vrijeme. Prije u off-u za cas se dodje do 100. stranice i ide brisanje a sad jedva se dolazi do tog broja stranica... Gledam da i moderatori slabije posjecuju forum... Na primjer antrax nije bio vec 2 mjeseca na forumu iz ne znam kojeg razloga, ni deyo nam se ne javlja kao sto se prije javljao... Tu su stalno roki, igy, schumi, nismo, edo_16v, boki, sm chip tuning i izvinjavam se ako sam koga propustio a da je stalno tu. Ne znam da li je kod svih tako, ali u posljednje vrijeme forum je uzasno spor. Uglavnom nije vise to kao sto je bilo do prije 2-3 mjeseca. Sjecam se kada nisam ni bio clan foruma sta se sve moglo procitati na forumu, koji su projekti bili i sta se sve korisno pisalo na forumu. Ne kazem da sada nije tako, ali je to mnogo mnogo manje. Da li recesija utice na to??? To je moje vidjenje kako sam primijetio sta se desava na forumu... Sta vi mislite o tome i da li se vama cini tako ili sam ja polupao loncice:D:icon_question:

Razmisljao sam da ovu temu stavim u pohvale, prijedlozi i kritike ali posto se off najvise cita ovdje sam postavio... ako modovi hoce nek prebace temu:icon_biggrin:
 

MTR

Član
nek si napisao , ev i ja prije sat dva postavljam temu i cekam da ucita 5 minuta , haj manje vise to nego se teme krhaju jedna na drugu , i ako cu sta procitat nemam sta , npr. vijesti - stavi se 2 recenice i cao
 
Administrator
MTR je napisao(la):
nek si napisao , ev i ja prije sat dva postavljam temu i cekam da ucita 5 minuta , haj manje vise to nego se teme krhaju jedna na drugu , i ako cu sta procitat nemam sta , npr. vijesti - stavi se 2 recenice i cao

upravo to.... na forumu se u posljednje vrijeme nema sta kvalitetno vidjeti i procitati... a sta raju odvraca od foruma i pisanja ne znam... zato sam i postavio temu da vidim vasa misljenja:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Administrator
nazalost:icon_cry:


i da vidimo sta ce admini i modovi reci na sve ovo:icon_question::icon_question:
 

MTR

Član
a drugo , ono prodaja- kupovina , ma libo me , eno vam PIK i ostale kerefeke i postavljaj

evo sta mi ide na zivce

http://www.bhtuning.com/ford-figo-i-zvanicno-lansiran-u-indiji-t-38683.html
 
Administrator
sto se mene tice ok su oglasi automobilli i auto dijelovi, auto akustika i felge, a ovo ostalo ima market i pik i postavljaj:icon_biggrin:
 
mora se osjetit ljudi članovi i ostali ostaju bez posla doslo je vrijeme nemas za pice a kamoli za neki račum od interneta i to je sigurno jedan od razloga manje posjete a ljudi koji su bili i koji su znali dosta toga su tu i nepisu nista a neki ni ne posjecuju forum bas sam prico sa par momaka kroz pricu kazu neidemo na forum iz razloga sto je doslo previse djece i svakakvih likova kojima je u interesu samo nabijanje postova i reputacije samo da se pise i da se posta a od 1000 komentara nema ih 10 korisnih ili npr stavi se tema kao sto je neki dan bilo ukradeno to i to ljudi pocmu o zastiti u istoj temi pa npr neko prodaje neku stvar recemo auto odma se pocme u toj temi ovo puno ovo malo a ljudima koji bar nesto znaju to smeta i nemaju vremena za gluposti ja sam tu već dosta par godina svaki dan redovno posjecujem foruma al isto vidim da nije to to al ipak u odnose na druge forume ovo je extra i nadam se da će biti dosta bolje LP svima
 

MTR

Član
The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy. :icon_question:
 
Član
Nez dal utice il ne , ali ja licno imam puno manje vremena za net opcenito tako da i na forumu slabije i ako sam online pogledam prelistam i offline
 
Legend
bilo je dosta aktivne fine raje na forumu prije,koji su odrzavali forum na zivotu,i ja sam bio cesto aktivan,non-stop se piskaralo nesto,u off-u dream ekipa,bulex,nodiash,ivica i da ne nabrajam,a sada toga vise nema,dal je to sto su se admini poceli uzdizati do nebesa ili sta li vec to ne bi znao reci...
 
Administrator
Nexus je napisao(la):
bilo je dosta aktivne fine raje na forumu prije,koji su odrzavali forum na zivotu,i ja sam bio cesto aktivan,non-stop se piskaralo nesto,u off-u dream ekipa,bulex,nodiash,ivica i da ne nabrajam,a sada toga vise nema,dal je to sto su se admini poceli uzdizati do nebesa ili sta li vec to ne bi znao reci...

nexa zaboravio si dodati fayu koji je stalno bio tu i pisao kvalitetne stvari, ali radi neke raje je napustio forum....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top