Da li me "ćopio" tronožac ?

Da li me "ćopio" tronožac ?

zar stavljaju tu tronozac? a mene je u vitezu-kkruscica ogranicenje bilo 40 (bar je znak takav) ja isao 77 doslo mi kazne 50 KM
Eto od nedavno su se navadili i tu stavljati drug, pa eto da znas. Kad ides od strane viteza prema kalibunaru stave ga u onu travu što razdvaja trake na sredini ceste, a kad ides prema vitezu (kao sto sam ja) stave ga onde malo iznad one autobuske stanice kod pijace.
 
Član
Eto od nedavno su se navadili i tu stavljati drug, pa eto da znas. Kad ides od strane viteza prema kalibunaru stave ga u onu travu što razdvaja trake na sredini ceste, a kad ides prema vitezu (kao sto sam ja) stave ga onde malo iznad one autobuske stanice kod pijace.
e svasta,cuj sto razdvaja trake,ici cu iduce sedmice srijeda i cetvrtak,no uvijek gledam na bihamku gdje su radari,sad koliko je to tacan podatak ne znam al et hvala ti za info
 
Član
Svaki dan je uz bolnicku gore,radim u Vitezu pa svaki dan idem Vite - Kalibunar,a vidio sam u srijedu da je bio na zelenoj pijaci a i oni seru mene uslikali na izlazu s Kalibunara kod muslimanke sakrili se iza zida
 
Top