Da li me "ćopio" tronožac ?

Da li me "ćopio" tronožac ?

Postovanje forumaši,
Malo sam jače pritisnuo auto vozio sam po magistrali gdje je 60 etak km/h ograničenje; nekih 85-95 nisam tačno siguran.........
Onda sam u zadnji tren u daljini skuzioo radar (tronozac) da su rasklopili, ne znam da li me uslikao nije li kako mogu saznati.
I kolika je kazna za ovo sto sam uradio otprilike ? :(((((((((( Sad se stvarno kajem... I dali vazi jos onaj zakon da ako brzo platim 50% placam manje. ?=???
Hvala puno i L.P
 
Član
Za to pola kazne ne znam,Al znam da sam ja isao 61 km/h i dobio 40 km kazne jer kazu da imas 10 km/h tolerancije isto tako su mi rekli da je svakih 10 preko ogranicenja +40maraka pa ti racunaj
 
Član
To ti je oko 50 KM, i naravno placas u pola cijene ako uplatis u roku 8 dana.Ja dobio 100 kazne i oni mi rekli uplati samo pola u roku 8 dana
 
To ti je oko 50 KM, i naravno placas u pola cijene ako uplatis u roku 8 dana.Ja dobio 100 kazne i oni mi rekli uplati samo pola u roku 8 dana
Uh ja se toplo nadam drug da ce biti tako samo novcana kazna....... jer ni sam pojma nemam koliko sam vozio ali kad sam ih skuzio legao sam na kocnicu.. u sekundi sam bio na 40 na sat.
Hvala.
 
Član
Sličnu situaciju sam i ja imao, kolko se sjećam radar je očitao 95-96 a ograničenje bilo 50 i 40km kazne.
 
Član
Mene je isto uslikalo isao 21km/h vise od dozvoljenog i dosla mi kazna 40 KM. i 2 boda kazne. Ja rekao da je otac bio za volanom jer on slabije voza tako da moze skupljat moje bodove heheh.:D:D
Mene uslikali prije Travnika, mislim da se zove Nova Bila u blizini Trona.
 
Meni nije jasna jedna stvar kod ovog tronozca...Dvije su trake u jednom smjeru,ja idem desnom po ogranicenju.Pored mene naleti auto preko ogranicenja i uslika bas u tom trenutku,jel se moze desit da i meni dodje kazna ?
 
Meni nije jasna jedna stvar kod ovog tronozca...Dvije su trake u jednom smjeru,ja idem desnom po ogranicenju.Pored mene naleti auto preko ogranicenja i uslika bas u tom trenutku,jel se moze desit da i meni dodje kazna ?

Nevjerujem , uglavnom ja sam vozio u lijevoj.
A necu ni da se brinem vala bit ce sta ce biti , gotovo je sada.......
 
Top