da li je moguće da crkne pojačalo ako...

da li je moguće da crkne pojačalo ako...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
CoL3-99 je napisao(la):
92 godiste:icon_smile: na ljeto polazem ako me jos jednom ne sj*e policija,al sad slabije vozam pa se nadam da nece:cool:

ja sam 94:lol:

marko_v je napisao(la):
kako si ti sve to planirao spojiti :icon_rolleyes:
moras paziti na omazu,napisi koliko ti je ohma pojacalo,koliko woofer,koliko zvucnici :icon_rolleyes: ako je sve to ok trebalo bi da to fino svira :cool:

pojačalo 16oma, woofer 4 oma, 2x4 oma dvosistemci, 2x6 oma trosistemci:icon_rolleyes: i šta kažeš:icon_question::icon_question: hvala:D
 
Član
tesko da ce ti to raditi......16 i 4 ohma je prevelika razlika :icon_rolleyes: ja nebi to kopcao,probaj nabaviti drugo pojacalo.....problem je sto sva kucna pojacala obicno rade na 8 ili vise od 8 ohma a sa auto zvucnici ispod 8 ohma pa je uvjek tesko spojiti jedno sa drugim.....
 
Član
marko_v je napisao(la):
tesko da ce ti to raditi......16 i 4 ohma je prevelika razlika :icon_rolleyes: ja nebi to kopcao,probaj nabaviti drugo pojacalo.....problem je sto sva kucna pojacala obicno rade na 8 ili vise od 8 ohma a sa auto zvucnici ispod 8 ohma pa je uvjek tesko spojiti jedno sa drugim.....

radi već 2godine hebaji ga, ali hvala;)
 
Član
ako si vec spojio i radi,nemoj pojacavati volume do max,jer sto vise pojacavas distorzija je veca i pojacalo nestabilnije.....mozda je old school pojacalo,a ona cesto mogu izdrzati puno.... ;)
 
Član
marko_v je napisao(la):
ako si vec spojio i radi,nemoj pojacavati volume do max,jer sto vise pojacavas distorzija je veca i pojacalo nestabilnije.....mozda je old school pojacalo,a ona cesto mogu izdrzati puno.... ;)

hvala! spojit ću još jedno pojačalo na 2 izlaz iz zvučne za za dvosistemce;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top