Da i ja bacim koju sliku

Da i ja bacim koju sliku

Član
Dobar golf samo novija maska bi bolje čučala ili da uzmeš od lige ono komplet što prodaje drama bi bio??pozzzz:cool:
 
Legend
super ti izgleda golf,a za planove ....Borbet "A" ce odlicno da sjedne , sretno u buducnosti ;)
 
Član
gti2016v je napisao(la):
Leo555 je napisao(la):
he,he,poklon,je poklon a niko nije vidio da je i donji vezni lim crven:lol:
njega isto moram pofarbat,a jbg malo pomalo bice nesto od njega:icon_biggrin:

ajd ok, ja sam primjetila da je i donji vezni lim crven . . žensko oko . . al nevezano, zanima me jesi možda registriran u vwclubsplit i ako da, znaš li kako se više nije moguće registrirati? thanks . .

ja sam ti tamo moderator regaj se pa cu ti ja odobrit acaunt

FuelForTheSoul je napisao(la):
Lijep je golf, svidja mi se boja, a sto se tice poklopca neka stoji mora nesto biti i lose, bolje to nego nesto drugo!!!! :cool: :cool: :cool:

sve u svoje vrjeme,maglenke su tu pa se ni vezni lim nevidi vise,sad me kopka g60 body kit:icon_cry: al otom potom

mateo.split je napisao(la):
koleeeg odlicna masina! :D;)

nisam vidio ovdje tvoga,kao sto sam reka puno je tu jos rada i znoja da bi bilo ok stanje:icon_confused:

bad_look je napisao(la):
Dobar golf samo novija maska bi bolje čučala ili da uzmeš od lige ono komplet što prodaje drama bi bio??pozzzz:cool:
nisam vidio,sta prodaje?:icon_question:
 
Član
ja na ovo skroz zaboravio,g60 body je tu,fale jos lajsne,a ako ko ima nek se javi slobodno,nove felge su tu,nisu borbet a nego azev a 7.5x16 et20 i trazim dvi 9j.Zasad samo jedna slika al za koji dan ce biti vise;)
p4090045.jpg
 
Top