Da i ja bacim koju sliku

Da i ja bacim koju sliku

Član
:123:
DSC01416.jpg

DSC01271.jpg

DSC01315.jpg

DSC01322.jpg

ove felge kupujem cim dodjem do love borbet a 9x16
Captureg2.jpg
 
fin golfic,samo ti se ne uklapa ova neljepnica na poklopcu rezervoara...
ova zadnja slika,jel to neka stranica,na kojoj ubacujes felge po zelji ili...:icon_rolleyes:
ako jest daj ljudima link ;)
 
BHT Ovisnik
hehe i ja bih borbet A da imam love,jednostavno su perfektne,samo uzmi masku od jette od novije linije:cool:
i da,golf je jako lijep:cool::cool:
 
Član
svaka cast...auto je prelijepo..jos ako legnu borbet felge...bit ce k'o bombona :cool:

samo ovaj airbrush je suvisan...al kako hoces :D
 
Član
sub3r je napisao(la):
svaka cast...auto je prelijepo..jos ako legnu borbet felge...bit ce k'o bombona :cool:

samo ovaj airbrush je suvisan...al kako hoces :D
ma to mi je poklon od prijatelja,ni ne obracam toliko paznju na njega a imam i zelju naci rallye front ali mislim da je to nemoguca misija:icon_cry:
 
BHT Ovisnik
ja ne bih rallye front,em skup,em nije neka vele razlika od jettinih farova,bolje uzmi kakve kvalitetnije golfove angle eyes il sl.:cool::cool:
 
Član
Dobar golf, samo sefe uradi liniju u GTI stilu, visnja crvenu, dobro bi ti isla sa kristral stopovima, kocione celjusti isto, pored dobrog auta sitnice ga cine jos boljim, pozz
 
Početnik
kol'ko kuna PINK PANTER?
ima li i BEN 10 da se nabavi

ah, da
dopada mi se tvoj dujo, narocito gepek
odlicno odradjen pos'o
 
Član
Leo555 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
svaka cast...auto je prelijepo..jos ako legnu borbet felge...bit ce k'o bombona :cool:

samo ovaj airbrush je suvisan...al kako hoces :D
ma to mi je poklon od prijatelja,ni ne obracam toliko paznju na njega a imam i zelju naci rallye front ali mislim da je to nemoguca misija:icon_cry:

Ima rally front...ako zelis kupiti...
 
Član
svaka cast na golfu bas je mocan :cool: ,,stavi nam i slike unutrasnjosti :icon_question: :icon_question:
 
Član
fin golfic malo poklopac rezervoara odudara al ako je poklon od prijatelja onda respect a ja bih po svaku cijenu isao na rally front jer je puno ljepsi od ovog jettinog i po meni najljepsi izbor za prednju stranu golfa
 
Top