Cudotvorac u zetri Mekki Torabi ?

Cudotvorac u zetri Mekki Torabi ?

jaba78 je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
joj na sta ljudi padaju......
bez uvrede drug ali objasni staroj da su u pitanju prevare, ni jedan, ali ama bas ni jedan cudotvorac to nece javno iznositi ukoliko jeste, to upamti, ovi sto se javno reklamiraju su nesto poput ovoga
Ja ti iskreno nemam nikakvog misljena o tome nit vjerujem nit ne vjerujem ali ako ce staroj imalo smanjit depresiju nakon hemoterapija i zracenja koje je prosle godine prosla, to mi je dovoljno. Znaci ako ona bude mislila da joj je bolje onda je vrijedno puta do Sarajeva.

ma kao sto sam gore napisao, ako moze pomoci svaka cast, a dabogda nikome od nas ne zatrebao ;);)

bez uvrede na prvi moj post, ali cim sam naslov vidio automatski sam odgovorio, a uopste nisam upoznat ko je lik i sta radi..... :cool:
 
Član
On ti je na Zetri svaki dan koliko sam cuo, od 11 do 16h.

Evo ti ovaj clanak pa procitaj, po ovom, najbolje ti je onda doci sto ranije, da si duze unutra...

Link: http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/101008040
 
Član
dragi Bog je dao lijek za sve samo ga treba naci
nista ne kosta otici gore i probati ljudi fakat kazu da pomaze dosta prica sam cuo covjek je hafiz i skida i sihire tako da tu nema puno price nit vjerujm da ce pomoci nit da nece dok ne osjetim na svojoj kozi ali nista ne kosta otici i probati!
 
Član
s1ck je napisao(la):
dragi Bog je dao lijek za sve samo ga treba naci
nista ne kosta otici gore i probati ljudi fakat kazu da pomaze dosta prica sam cuo covjek je hafiz i skida i sihire tako da tu nema puno price nit vjerujm da ce pomoci nit da nece dok ne osjetim na svojoj kozi ali nista ne kosta otici i probati!

Pa tako ce i biti probat cu do 8 sati biti u Zetri da budem medju prvima.
 
Radim prvu necu moci al cu slijedeci dan vidjeti da prebacim smjenu da vidim mozel se sta tu odraditi

E super ostaje do 7. novembra ima fore da se ode :)
 
Član
Ma dodji ti gore i prije 8h. Danas mi jaran prica, nana mu bila u 9h ispred zetre i cekala do 17h i opet nije usla nazalost. Ako neces da placas parking samo reci na ulazu ides do autopraonice i slobodno se parkiraj ne moze ti niko nista :D
 
Član
jarane guzva bude ogromna ispred dvorane, tako da ako planiras dolazit, porani fino. jutros krenuo na fax busem u 8, ispred zetre vec bruku raje stoji ceka.
a kad emir spomenu tu zenu sto je dolazila, a sihire prenosi. jaran mi danas prica, nezz odakle njemu informacija, da se ona kao pozdravila sa njim i kada mu je pruzila ruku, pocela joj kosa spadat. zena se pokrila maramom i pokupila se. sad koliko je istina, nezz...

jos nesto da dodam, za ovog lika sam gledao dal na discovery-u, dal na national geographicu, neam pojma. ugl, bila je emisija o njemu bas su bile price ljudi koji su bili pod tretmanima i svi kazu da im je pomoglo. sad jel promotivno ili ne, ne znam. al ne vidim svrhu promocije kad covjek ne uzima pare. i to sto ce sad on uzeti tih 40% od te marke, sve ce uplatiti ovdje u bih u dobrotvorne svrhe i bice objavljeno kome je tacno uplaceno...
 
Član
Cuo sam i ja svakakvih prica , ugl pozitivno misljenje ljudi imaju i nekima (svima sa kojima sam ja pricao koji su isli) je pomoglo. Bio je snimak na vijestima kako je decko ustao iz kolica a navodno ima cerebralnu paralizu nakon njegovih tretmana. Mislim vrijedi pokusati u svakom slucaju
 
Član
mislim da vrijedi ovo,ko god ima nekih problema nista ga ne kosta otici i probati,nece izgubiti nista osim nesto malo para za puta,i vrijeme koje ce cekat,samo koliko vidim jako je tesko doci do ovog covjeka,prevelika je guzva,on bi tu trebao biti bar godinu dana,i opet ne bi pomogao svima kojima je to potrebno
 
Član
cista prevara, narocito jer kaze da se ovim bavi bez naknade, vozi audi a8, a tek da kuce vidite... bilo je nedavno na novoj tv dok je bio u hr... po meni prevara
 
ako mozes otidji, ne kosta te nista (osim vremena), a staroj ce to puno znaciti. taman i da ne vjerujes u to, makar ce se ona bolje osjecati psihicki poslije te terapije ;) ..okusio sam na svojoj kozi sve te probleme, i vodio sam starce svakojakim tim "cudotvorcima" svega sam se nagledao, ima nesto u tome ;)

@Astra, sko covjek ode kod njeg u zetru i taj makki odradi taj svoj "tretman" i ne trazi od njega ni jednu marku, gdje tu prevara????
 
Top