cudna boja vode

cudna boja vode

Član
pa za moj BMW je nov hladnjak oko 140km a polovan je 80-90.....
polovan se ne kupuje jer se cesto pokaze gorim od onog kojeg imas....ili je i u njega neko sipao papriku,ili je dugo stajao pa crkle gumice i dihtunzi,ili je pola saca zasepljeno (iznutra kud voda ide).....itd,itsl.....

e da.....a zasto onda trubite kako vam dijelovi za auto nisu skupi...????
lazete sebe ili mene????
 
Ja ne lazem nikog, dijelovi za Hondu SU skupi, hladnjak za moju Hondu je 150 km nov,a ovaj sam pazario za 50km, momak prodao jer je polupao svoju Hondu, ovo nije prica njegova, nego sam isao do njega i stojao mu polupan Civic pred kucom sa zadnje strane.

Jbg, brate student, ono,ovo ,otkud mi 150 km bas pred zimu kad treba i zimulje pazarit, a hladnjak mi trebo hitno, jer stari je bas odgulio svoje, pusto na sve strane. Dobar je ovo hladnjak u smislu da hladi vodu, ne dize temp, ne curi, ono sto mu je funkcija to obavlja.
 
Član
sto si bolan nervozan,cooool buraz nebih se svadjao ;), a vjeruj da je za kes sve teze dok kod tebe to mozda i nije problem, a rijetki su na ovom forumu koji su spremni da odvoje dosta novca za svoje ljubimce pa vidis bolan da ih 90 % pokusaje da nesto skrpi da bude lijepo pa da i on u svojo carsiji bude koliko toliko primjecen
:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
ma neeeee.....sve 5....i ja sam u istoj situaciji,niti sam tatin sin niti bilo koji vrag, i sam IMAM supalj hladnjak,dosipam vodu dok ne kupim NOVI....
i da...stvarno odosmo van teme....sorry vlasniku i administraciji....
 
Da izreaguram na Elvisov post, da me ne bi povezali sa ovim iz njegovog komenatar, ja za svoje auta dajem ama bas svaku marku, nosam poderane patike da bi za nju imao i ne zato da bi u svojoj carsiji bio primjecen nego jer tezim ka tehnicki savrseno ispravnom autu, od cega sam daleko,ali se trudim i ni ne ocekujem da ce to bit uskoro.

Toliko ;)
 
BHT Ovisnik
meni je isti problem bio,2-3x sam mjenjao vodu,svaki put sam po manje sipao,naspem,vozam par dana,ispustim,novu naspem i tako 2-3 puta sada je normalno sve
 
Top