crx vs swift seats

crx vs swift seats

Član
Imao je zeljo ako se ne varam od swifta sjedista i sjedio sam u njima po meni odlicna sjedista a i bolje izgledaju od CRXovih
 

OmO

Član
erol_brcak je napisao(la):
Ako mislimo na ista, dace mi ih jeftinije nego je napiso cijenu. Sasvim zadovoljavajuca cifra. Problem je samo transport iz Banja Luke

Nemam pojma, nisam se ovoliko dvoumio ne pamtim. Jednima su ova udobnija, drugima ona, vecini Swiftova ljepsa, drugima su jadna, a bogte :D

Gledaj sta se tebi svidja, ne drugima ;)
Npr. ja bih prije crx, nego swiftova sjedista, na tebi je kako god okrenes ;)
 
Član
Start je napisao(la):
Modernija od crx-a ?? jel ja i ti gledamo iste slike?
Dovljno samo pogledati sliku,crxova imaju zategnutije linije,naslonjace izrazenije,crx logo + fino kombinaciju boja itd itd...
Ovaj drugi djubar od swifta meni lici vise na obicne siceve...:lol:

Na kraju,sta ima veze ako je imao prije crxova,ljepota je ljepota :icon_biggrin:

Svako ima svoje misljenje,nek kupi coek sta mu volja....

Pa i onako ih planira tapacirati, nece ovako izgledati, dok ih uradi po svojim nekim zeljama bit ce vrh moze se od ovih swiftovih daleko izglednija sjedista napraviti nego sto su ova na slici, drugačije prošiti, konac u jednu boju ,koža u drugu itd
 
Član
Erole, ako ces raditi krem kozu, doci ce ti Swiftova sjedista ko od Porsche-a nekog, a to mi nije nikako za Hondu. Oni UNIQUE Srebrenik su radili jedna takva , za nekog VWa i ispalo je po meni BEZVEZE. Ako ostajes pri naumu za krem kozu interijer, onda su CRX most wanted... :)
 
Član
Druze odlicno ce tebe i swiftova drzat, ljepsa su i izgledaju kao da imaju dobre bocne oslanjace za jace krivine :) Jos ako ih budes tapacirao u gore spomenutu krem kozu izgledat ce fantasticno !! ;)
 

OmO

Član
Slicna swiftovim

attachment.php



CRX

crxexclusive5lp1.jpg
 
Uh Omo oborio si me s nogu sad :)

mislim interijer crx exclusive mi je svakako smijernica, al sad kad si ih ovako uporedio, crx-ova nose pobjedu mnogo ispred :D

edit:
image_url-9060-1340981507.jpg


samo ko kod nas zna ovakav posao uradit, pogeldaj samo te savove i zategnutost koze, da se sjebes
 
Legend
swiftova sjedista su mala, minijaturna bas
ovako na slikama izgledaju extra dok ih ne ubacis u auto, tek onda ces se razocarat kako su uska, mala u svakom pogledu..

Definitivno CRXova sjedista, repaririati, suziti ove profile sa strane i ima da bude mjera :)
 
Član
Moze uraditi ovako dosta majstora, al znas onu '' Kol'ko para, tol'ko muzike... '' ? :)
 
Top