crx vs swift seats

crx vs swift seats

Prodo sam sjedista svoja i sad se dvoumim izmedju ova dva, crx-ova ili swiftova

14022009051cl4.jpg


CR-X%20JDM%20seats.jpg



Vjerujem da ovdje ima ljudi koji su sjedili i u jednim i u drugim, pa koja su udobnija, koja pruzaju bolji oslonac i koja imaju vise podesavanja (ako imaju i jedna) i na kraju, koja su vama licno ljepsa?
 
Član
moj licni ukus je swift. nisam imao prilike da sjedam u bilo koja od tih sjedista ali mi vizelno swiftova nose pobedu
 
ovo su slike sa neta

razlika u cijeni sa tapaciranjem sa svim je na kraju 50 km u krosit crx-ovih, sto i nije neka usteda da bi gleda na pare

pitanje je iskljucivo udobnosti, izgleda i drzanja

malo sam cackao i raspitivao se, ova swiftova kazu da su super udobna, al crx-ova nadovdno bolje oslonce imaju. Izgled je pitanje ukusa. Meni su licno Swiftova privlacnija. A i malo promjene, imao sam crx.ova pune 2 godine. A plus, nakon par sati voznje zala su me ledja bolit
 
Član
meni su swiftova super iz iskustva ali su i dosta mala sad ne znam za velicinu ovih crx-ovih
 
Član
Erole, ja sam citao na nekom od foruma gdje su uporedjivana ova dva sjedista. Ljudi tvrde iz iskustva, da CRX sjedista bolje ''drze'' od swiftovih... Mada su meni licno i jedna i druga podjednako lijepa, svaka na svoj nacin. Gust ti je izbor :icon_smile:
 
Da, to sam i ja reko, crx bolje drze, a swift su odubnija, a obzriom da ne vozim brdo, nit se inace nesto posebno ganjam vaznija mi je udobnost. Vidjet cu jos. CRX-ova vozim dvije godine i sutra mi stizu jos jedna, a vidjet cu da uzmem i ova swiftova, pa uporedim koja mi bolje leze njih cu radit. A lako cu ja prodat i jedna u druga, nije to problem :cool:

dobra stvar ovih swiftovih je sto su vec prepravljena da pasu u civica, odnosno trenutno su u civicu jednom.
 
Član
swiftova jesu ljepsa na oko..ali da drze..ne drze
ovi profili su samo radi izgleda... ja bih uzeo crx-ova
to kazem jer su u fice bila swiftova pa znam kakva su..
 
Član
Po meni crxova zesca,po izgledu,drzanju...ova od swifta djeluju jadno,sminka 0 bodova....
 
Ako mislimo na ista, dace mi ih jeftinije nego je napiso cijenu. Sasvim zadovoljavajuca cifra. Problem je samo transport iz Banja Luke

Nemam pojma, nisam se ovoliko dvoumio ne pamtim. Jednima su ova udobnija, drugima ona, vecini Swiftova ljepsa, drugima su jadna, a bogte :D
 
Član
Start je napisao(la):
Po meni crxova zesca,po izgledu,drzanju...ova od swifta djeluju jadno,sminka 0 bodova....

Gdje je jadno, modernije izgledaju nego ova od crx-a :icon_question:
Crx je i onako imao nek promijeni malo, jos kad se tapaciraju mislim da ce bolje ova od swifta izgleda u svakom slučaju
 
Član
Modernija od crx-a ?? jel ja i ti gledamo iste slike?
Dovljno samo pogledati sliku,crxova imaju zategnutije linije,naslonjace izrazenije,crx logo + fino kombinaciju boja itd itd...
Ovaj drugi djubar od swifta meni lici vise na obicne siceve...:lol:

Na kraju,sta ima veze ako je imao prije crxova,ljepota je ljepota :icon_biggrin:

Svako ima svoje misljenje,nek kupi coek sta mu volja....
 
Top