Crvenko se radi...Update 28.07.2008

Crvenko se radi...Update 28.07.2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

Felge su extra sjele..Nije strasno visok uopste,trebas vidjeti mog BMW-a pa ces znati sta je visoko :)
 
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

extra su ti felge upale su mu samo tako sretno i čuvaj i jedan mali savjet ofarbaj klješta i doboše u crveno još će bolje....da bude
 
Član
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

super passat , kao na onoj slici od Dakija samo ga onako spusti i to je to ... A koji je motor u njemu , mora da mi je promaklo to ali nigdje ne nado to ,,,pozd
 
Član
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

A ne hvalish se hehe...super su mu legle,meni jedne od ljepsih modela felgi.Trzni kad ugledas da pogledamo to izbliza...samo polako:icon_smile:
 
Član
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

samo blago spushtanje nemoj pretjerivat i bice avion ;)
 
Član
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

dadao_style je napisao(la):
extra su ti felge upale su mu samo tako sretno i čuvaj i jedan mali savjet ofarbaj klješta i doboše u crveno još će bolje....da bude

bmw 330d je napisao(la):
super passat , kao na onoj slici od Dakija samo ga onako spusti i to je to ... A koji je motor u njemu , mora da mi je promaklo to ali nigdje ne nado to ,,,pozd

dadao_style je napisao(la):
Farbanje dobosa ce bit u nedjelju tj. u crnu boju posto su i fele iznutra crne pa mislim da ce to bit dobro ako nebude ide u crveno,a usput i retrovizori u boju auta.......

bmw 330d je napisao(la):
Motor je 1.6 Turbo disel intercooler 80 konja,a u planu je mozda 1.9 od novijeg passat...............
 
Član
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

ViRtuAL je napisao(la):
A ne hvalish se hehe...super su mu legle,meni jedne od ljepsih modela felgi.Trzni kad ugledas da pogledamo to izbliza...samo polako:icon_smile:


Hehehe vidjecemo mi se u petak ako se nevidimo gdje na cesti...........
 
Legend
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

ma pre4lijepe su felge passat je po meni ruzan,al ovako je extra
 
Član
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

svaka cast za izbor, felge su mu super sjele
 
Član
Evo jedna slikica poslje farbanja retrovizora,u planu sam i farbat mrezicu u crno ako nebude valjalo ide ponovo siva............

[attachment=8327]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top