Crvenko se radi...Update 28.07.2008

Crvenko se radi...Update 28.07.2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Crvenko se radi

Ma neonke su samo bile neka proba davno su one odstranjene......a sto se tice volana i ja bi volio neki original nac koza i te stvari al nema sta je tu je barem moze malo posluzit........

Koliko su para ove RC-ovke ?

Poslacu ti na PM....
 
Član
RE: Crvenko se radi

nivoST je napisao(la):
pa nije valjda neka javna tajna??

Ma nije tajna,nego kad stavis cijenu ljudi odma komentarisu nije to tolko ovo ono mogao sam ti ja nac jeftinije i tak to.........
 
Član
RE: Crvenko se radi

jaha je napisao(la):
nivoST je napisao(la):
pa nije valjda neka javna tajna??

Ma nije tajna,nego kad stavis cijenu ljudi odma komentarisu nije to tolko ovo ono mogao sam ti ja nac jeftinije i tak to.........

ma briga te šta će drugi reć, ionako će neko probit koliko su plaćene--->pa ti dođe na isto
 
Član
RE: Crvenko se radi

Pozzzzzzzzz clanovima da puno nerazglabam stigle fele danas sve namontirano,ja prezadovoljan bice mozda i blago spustanje al otom potom.............evo i koja slika ljepotana............

[attachment=8017] [attachment=8018] [attachment=8019]


[attachment=8020] [attachment=8021] [attachment=8022]


[attachment=8023]
 
Legend
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

Kako je mocan... Svaka cast na izboru elge otvorile su ga skroz. Svidja mi se pravo. A ovo je mozda cak i jedini Passat u BiH da sam vidio da na nesto lici.
 
Član
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

Hvala puno trebo bi bit jos bolji kada ga spustim....al eto polahko.............
 
Legend
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

extra je ispalo druze,nove fele su ga otvorile pravo.....
 
Član
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

Jaoooooooo pito daki sta mi radis pa ovo bi bilo fenomenalno.......neznam sta da kazem..........................hvala na PS-u.
 
Legend
RE: Crvenko se radi...Update 09.07.2008

jaha je napisao(la):
Jaoooooooo pito daki sta mi radis pa ovo bi bilo fenomenalno.......neznam sta da kazem..........................hvala na PS-u.

;) Ljepo bi bilo da cucne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top