crvene opruge

crvene opruge

Član
To što si rekao crvene opruge mi znači kao da si rekao roze ili plave.Kod dosta prozvođača pojedina boja ima drugačije značenje...Ako želiš još da ga spustiš,morati ćeš kupiti nove amortizere,ili će ti ovi vrlo brzo propišati...A za rezanje sportskih spirala ću preskočiti komentar:D
 
Član
ma pusti te price propisace amortizeri eno kod mog druga voza sportske opruge na autu ima 2,5 godine zakucan je za zamlju na obicnim je amortizerima i jos nisu propisali,a ja ovako ne mogu da gledam auto nego do kraja sedmice ih rezem a ako ne bude valjalo onda cu kupiti nove prednje dvije

naravno da bi trebalo uzeti citav sportski ovjes al jbg ovo je najjeftinija varijanta
 

DLS

Početnik
stavi dva tega po 50 kila pod haubu ..vidjeces da djeluje ..ima da se spusti automatski :cool::lol:
 
Član
ma pisaj ih bice to sve ok do kraja sedmice hehe,a nista to malo je 50 kg sjedio sam ja danas na jednom kraju haube a imam 80 kg i ne pomaze hehe,ovo sigurno mora da je do motora tacno moram ubaciti kakvu mrcinu pod haubu
 
Član
CoA_987 je napisao(la):
ma pusti te price propisace amortizeri eno kod mog druga voza sportske opruge na autu ima 2,5 godine zakucan je za zamlju na obicnim je amortizerima i jos nisu propisali,a ja ovako ne mogu da gledam auto nego do kraja sedmice ih rezem a ako ne bude valjalo onda cu kupiti nove prednje dvije

naravno da bi trebalo uzeti citav sportski ovjes al jbg ovo je najjeftinija varijanta



A dobro brate,kada si već odlučio šta ćeš...drndaj se sa drugom;)
 
Top