crvene opruge

crvene opruge

Član
zanima me jel neko kratio kratke crvene opruge i dal bi to valjalo uraditi da auto jos malo spustim
 
Početnik
ne mogu da vjerujem da neko pita nesto ovako....


ako su te sportske opruge previsoke onda kupi gewinde :)
 
Član
jbg razmisljam o tome vec neko vrijeme ili da ih malo sabijem al samo prednje da mi bude naprijed nizi pa zato pitam jel to neko radio,a znam i ja sam da ih ne valja rezati al jbg
 
Član
danas sam postavio eibach crvene opruge na tipa i nisam zadovoljan koliko je spusten nazad moze proci al naprije nije se spustio u odnosu na fabricko stanje jedno 1,5 cm i auto mi je sad visocije naprijed nego nazad,sutra cu vam slike postaviti da vidite
 

LSD

Član
CoA_987 je napisao(la):
danas sam postavio eibach crvene opruge na tipa i nisam zadovoljan koliko je spusten nazad moze proci al naprije nije se spustio u odnosu na fabricko stanje jedno 1,5 cm i auto mi je sad visocije naprijed nego nazad,sutra cu vam slike postaviti da vidite

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

LSD

Član
oprosti svega ti na off-u al :lol::lol::lol::lol:

ovo je za plakati....stavio crvene opruge i auto vise propao nazad ego naprijed.....nema logike nikako...al nebito.....
ja nemam nista napisati pametno osim da se izvinjavam jos jednom :D
 

DLS

Početnik
jarane ako neznas kako se sta zove i kako se sta radi ..otidji nekom ko zna i platis i covjek ti uradi.. ;)
 
Član
pa ja sve sto radim prvo se raspitam pa onda radim a naravno da sam kod majstora postavljao opruge,al nisam zadovoljan rezultatima postavicu sutra slike kakav je bio na fabrickim oprugama i kakav je sad na sportskim,ima malo razlike da je sad spusteniji al nije mi to to koliko sam ocekivao

i stavio sam sve 4 crvene opruge nisam samo naprijed stavljao
 

LSD

Član
jesi li znao da nisu sve opruge iste...imas ih koje silaze 30,40,50,60 mm

mozda si postavio razlicite opruge naprijed i nazad pa ti se pojavilo to "kozjacenje"
 
Član
joj ma znam ja sve kakvih opruga ima al jbg ne znam sad sta da radim za ove prednje kontam odsjeci jedan kruzok pa sta bude neka bude hehe
 
Top