Crni Punto Sporting update

Crni Punto Sporting update

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
jel ovo slikano u ulic Rudjera Boskovica, poznata mi krivina nesto

Heh, nije Edo prijatelju... ovdje jos ja mislim nikad u zivotu nisi bio... naselje Mahmutovac odmah iznad Bistrika.
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
sta da ti kazem. punto je ko bombona. sve na svom mjestu ali bi hotinu naljepnicu skinuo odmah. sta ce ti. kad si je zalijepio jesi i ti njemu dao bhtuning naljepnicu da on zalijepi kod sebe. i da jesi on je nebi stavio. vidim dosta auta u gradu lafo hota tuning i slicno. ma samo mu na taj nacin podizete rejting.

pozz i sretno

Naljepnicu sam mu ja trazi, znaci bas sam imao namjeru da je postavim na auto... a nikako zbog nekog rejtinga, mislim da je on i bez ovoga svoj rejting podigao na razne druge nacine... ;)
 
Član
Evo danas postavljen sportski filter ˝gljiva ludara˝... :D
35KS se dobilo, hahaha... sala naravno, sto se tice performansi, mozda su malo bolje al´ zvuk je za 10... i to je ono sto se najvise osjetilo po promjeni.
 
Član
imag0002ha6.jpg
 
Član
Desol ili ivasol zaboravim kako se zove, sluzi za odmascivanje motora, obrises krpom poslije, to se ja kanim kod sebe uraditi nekih god i po :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Desol ili ivasol zaboravim kako se zove, sluzi za odmascivanje motora, obrises krpom poslije, to se ja kanim kod sebe uraditi nekih god i po :D

Aha, morat cu potraziti to...
ruzno mi nekako ovo za vidjeti ovako prljavo... ja volim vidjeti kad mi sve sija na autu.
:icon_biggrin:
 

JD.

Član
pa gdje ti je dovod hladnog zraka do gljive ?

ovako ces samo yebavati motor, jer ovako ti gljiva vuce vreo zrak od motora.

jes zvuk dobar al zato nije dobro za motor pa skontaj sta je bitnije ;)
 
Član
JD. je napisao(la):
pa gdje ti je dovod hladnog zraka do gljive ?

ovako ces samo yebavati motor, jer ovako ti gljiva vuce vreo zrak od motora.

jes zvuk dobar al zato nije dobro za motor pa skontaj sta je bitnije ;)

Vidjet cemo kako ce funkcionisati, mislim da ne bi trebalo biti problema... iako se uzelo u razmatranje premjestanje blize desnom faru u ovaj prazni dio prostora.
 

JD.

Član
drug je na Cliu novom isto tako stavio haj zvuk je bio super ali zato kad je vratio serijski filter auto se preporodilo. to da sa gljivom ide brze je samo varka, zvuk te tjera da ga vise stisces pa ti se cini da ide brze. a imao je problema auto se pocne tresti iznenada i tako, dok nije resetovao u servisu vrijednosti u ecu jer je gljiva to sve pobrkala...
 
Član
JD. je napisao(la):
drug je na Cliu novom isto tako stavio haj zvuk je bio super ali zato kad je vratio serijski filter auto se preporodilo. to da sa gljivom ide brze je samo varka, zvuk te tjera da ga vise stisces pa ti se cini da ide brze. a imao je problema auto se pocne tresti iznenada i tako, dok nije resetovao u servisu vrijednosti u ecu jer je gljiva to sve pobrkala...

Ma sve je to manje vise tacno sto kazes... a moram malo prvo iscejfiti ovo, pa onda kasnije nije problem to vratiti... auto ce se svakako prije ili kasnije mijenjati.
 
-motor cisti sa karburator sprey-em
-gdje ti je zastitna plastika za motor?
-gdje si kupio gljivu i koliko para?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top