Crni Punto Sporting update

Crni Punto Sporting update

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
jbg ne vidi se lijepo na slikama al na tom Puntu fakat xenoni dobro izgledaju

ja bi sve te naljepnice i oznake poskidao ;)
 
Član
JD. je napisao(la):
jbg ne vidi se lijepo na slikama al na tom Puntu fakat xenoni dobro izgledaju

ja bi sve te naljepnice i oznake poskidao ;)

Slazem se da se bas najbolje i ne vidi, tacnije ne primjeti se bas najbolje kao da se radi o xenonima, jbg. moj apart nije uspjeo da to malo bolje docara... a sto se tice naljepnica i oznaka neka ih za sada.
 
Član
Auuu lijep puntac, svidjau mi se auspusi pogotovo, vjerujem da u zivo bolje izgledaju :) Ove oznake hota i ovo xenon bi sklonio ili pomjerio negdje na drugo mjesto. Planiras li jos sta radit?
 
Član
Har3 je napisao(la):
Auuu lijep puntac, svidjau mi se auspusi pogotovo, vjerujem da u zivo bolje izgledaju :) Ove oznake hota i ovo xenon bi sklonio ili pomjerio negdje na drugo mjesto. Planiras li jos sta radit?

Ako bude sredstava onda da... za sada samo neke sitnice, felgice se tu jos duze vrijeme spominju... al´ eto sticajom okolnosti jos se nisu uzele... to bih inace volio najvise promjeniti. poz
 
Član
Integra_Gsi je napisao(la):
kolko je jak ovaj sporting i kolko si platio xenon..ako nije tajna :)

Ma sto ce biti tajna, xenoni su inace 450KM, a mogu se dobiti po cijeni od 400KM ukoliko se odlucite da nosite reklamnu naljepnicu dok vam vazi garancija... za tu opciju sam se i ja odlucio, heh... a 80KS ima.
 
Član
sta da ti kazem. punto je ko bombona. sve na svom mjestu ali bi hotinu naljepnicu skinuo odmah. sta ce ti. kad si je zalijepio jesi i ti njemu dao bhtuning naljepnicu da on zalijepi kod sebe. i da jesi on je nebi stavio. vidim dosta auta u gradu lafo hota tuning i slicno. ma samo mu na taj nacin podizete rejting.

pozz i sretno
 
Član
Sporting je napisao(la):
Har3 je napisao(la):
Auuu lijep puntac, svidjau mi se auspusi pogotovo, vjerujem da u zivo bolje izgledaju :) Ove oznake hota i ovo xenon bi sklonio ili pomjerio negdje na drugo mjesto. Planiras li jos sta radit?

Ako bude sredstava onda da... za sada samo neke sitnice, felgice se tu jos duze vrijeme spominju... al´ eto sticajom okolnosti jos se nisu uzele... to bih inace volio najvise promjeniti. poz

Hoces 14" ili 15"? :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
Har3 je napisao(la):
Auuu lijep puntac, svidjau mi se auspusi pogotovo, vjerujem da u zivo bolje izgledaju :) Ove oznake hota i ovo xenon bi sklonio ili pomjerio negdje na drugo mjesto. Planiras li jos sta radit?

Ako bude sredstava onda da... za sada samo neke sitnice, felgice se tu jos duze vrijeme spominju... al´ eto sticajom okolnosti jos se nisu uzele... to bih inace volio najvise promjeniti. poz

Hoces 14" ili 15"? :D

Ako se bude uzmalo bice 15˝, te mu serijski dolaze...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top