Creazy Dream za sezonu 09..............!!!!!!!!!!!!!

Creazy Dream za sezonu 09..............!!!!!!!!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
ma ovaj golf je super uradjen, jedino neke sitne promjene uradit, recimo skinuti usis sa haube i zamjenit retrovizore... i mozda stavit tamne farove i tamne led stopke umjesto ovih chrome... a ostalo ne dirati, nazad je premocan... felge, boja... ma super izgleda...

sretno ;)
 
Član
ne znam kako bi mu tamne svjetlosne grupe stajale, jer je boja dosta jaka vizuelno, pogotovo na suncu je prejebena...crno bi ga ubilo..ovo se ubilo da sljasti :icon_rolleyes:
 
Član
tako nesto odprilike sam i planiro samo dok dodje na red, soplja necu cackati puno ali zato iznutra se mijenja iz korijena
 
po meni bi se retrovizori i štopke trebali
zamjeniti, a mrežice u karambolkama u
crno ofarbati. bodykit ,felge i boja su prejaki
 
svaka cast,dobar bibi,a jos VW:D..ja sam ovog mk3 gledao kad sam kupovao passat,cijena mu je bila oko 15 000km ako se nevaram..mozda prije 2-3 godine...al sam odustao i kupio sebi passaner:D

Chuza je napisao(la):
Novice autic ti je predobar puno srece u nastavku projekta,samo jedan prijedlog,posto nikako ne volim vidjeti zatvoreni gepek na bilo kojem autu,pa bi ti predlozio da uradis ovako kao na slici gepeke ;)

ovaj je dobar GTI a ispod haube R32 pregledao auto u Karlovcu:icon_smile:

http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=17310
 

LSD

Član
brate moj kolko samse ja lozio na ovu tricu prije!neg ti je sa srecom u nastavku

617_IMAG0028.jpeg
 
Član
Auto je odlican, samo mi nekako onaj usis na haubi bode oci, razmisli da stavis neki drugi... I daj neke slike iznutra, da vidimo malo i to, sa srecom u daljim radovima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top