Creazy Dream za sezonu 09..............!!!!!!!!!!!!!

Creazy Dream za sezonu 09..............!!!!!!!!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ovo je extra, dobra podloga za rad.. stim da bih ja odmah uzeo fabricke branike, zatvorio sve i lagano na clean look ...
 
Član
Cestitam na kupovini,dobar je ovo golf,al bice jos bolji kad ga ti odradis....sretno u radovima...........;)
 
Član
bice to extra
a jos kad bi na taj VR6 lego turbo :D(preporucujem ti da trazis R32 motor ;))
 
Član
odlican vozni park:cool:
Ne moj stil ali jebena auta u svakom slucaju.
A sta planiras jos na 3ci da radis(sem motora)
 
Ahahahhaha:lol::lol::lol:

Dobar brate, vec sam ti reko 10 puta al je ipak najbolja ona treca masina sa slika, a ti ces skontat sto:cool:
 
Član
hvala svima,bice radova sada prvenstveno radim unutrasnjost i gepek pa motor ,spolja nece biti nekih veci promjena ,a punto je sada u rukama moje supruge ona ga pazi :icon_rolleyes: izvadio sam muziku lsd itd
 
Član
Novice autic ti je predobar puno srece u nastavku projekta,samo jedan prijedlog,posto nikako ne volim vidjeti zatvoreni gepek na bilo kojem autu,pa bi ti predlozio da uradis ovako kao na slici gepeke ;)

[attachment=17310]
 
Član
vec sam rekao nevjerujem da cu ga nesto drasticno mijenjati spolja al otom potom........... :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
ma dobar je on,nemoj ti vani nista dirati,mozda jedino samo skinuti usis na haubi,ostalo je sve na svome mjestu;)
 
Član
ja ga nebi taknuo ... stvarno ovo mi je jedna od ljepsih trica .... jedino motor i to ako nadjes r32 ajjjjjjooooojjjjjjjjjjj


smije li se znati koliko je money bio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top