counter strike

counter strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
12.12.2009.
Subota
23:30
212.200.163.178:27023

SVI SU DOBRODOSLI


pa da shutamo dok oci ne ispadnu (groka nemoj da ne mognes:icon_biggrin:)


eh, ako ima neki drugi server da neko preporuci nek postavi pa cu ja editovat post oko infromacija :D

edit: ja sam noob (prosjecno los) da znate, za svaki slucaj :)
 
Član
E a stvarno, ko je bio onaj Groka ??? Ima li ga na forumu...ibizasa nisi ni ti los ni durma, dobro ste me namucili ;) Idemo veceras ponovoooo...
 
Član
:icon_question:

igy srusio si mi i ono malo entuzijazma


nego znaci od oko 23:30 se pocinje (mozda neki udju i prije) ko god dodje dobrodosao je, znaci nema veze hocel to bit u 00:30 il kasnije (sve dok igramo) samo upadaj :cool:


EDIT: nemojte me tjerat da prodam felge i kupim neki mamojebacki mis od 300 KM, slusalice od 150 KM i 3x32'' lcd+surround sistem i uzmem kurs obuke CS 1.6 :icon_mad::icon_mad:

:lol::lol:
 
Član
:lol::lol::lol: groka kum nam bacio bombu da je sa foruma da ga nebi isjerali sa cantera:lol::lol::lol::123:
 
Član
evo sad probao taj server bilo 8 momaka i uleti neki citer :D sj*a mi scor taman nabio 20:0 i izasao.Tako da ukoliko je ovo tvoj server stavi password bht pa da samo ovi momci ulaze bez citera ;) mozda i ja naletim,mada zadnji put igrao CS ono s vama prije nekoliko mjeseci ali ne zaboravlja se taj skill xD :icon_biggrin:
 
Član
ma nema navecer nikog to sada djeca igraju a admin tog servera se zove hogar covjek banuje svakog citera;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top