counter strike

counter strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
.nOKe je napisao(la):
igrali veceras
mirza opet cheat
sramota :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ja sam ti rekao noke dokazi snimi postavi ss ja napustam cs zauvijek znaci necu vise nikad igrati pa hallo sto sam uvijek zadnji na tabeli da imam cheat valjda bi score sam pokazao ti mene ubijes 4 puta ja tebe jednom i ja nevaljam odma ja iz kutije se sakrio lovacko pasce me nebi naslo mrak sami ti snajperom pogadjas i prica ja ofiran
 
BHT Ovisnik
a kako call 2 da se igra preko neta,ja sam call skinuo s torrenta,instalirao onaj patch i sad u lanu igram sa rajom
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
a kako call 2 da se igra preko neta,ja sam call skinuo s torrenta,instalirao onaj patch i sad u lanu igram sa rajom

Znaci uspio si napraviti ili ? Ima cracked servera sigurno, ja imam s rajom private ali je originaln server jbg...

DiAbLo je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Ajte CoD-a igrajte, tu se najlakse otkrije ima li ko cheat ili ne ;)

Uleti na Logosoft HC COD4 i potrazi nick taReeq :D

Brat je tu specijalista, ja nemam masine da igram CoD4, rekao sam da vise necu nista u PC uloziti :D
 
ko hoce na server cs-a ja sam samo u spectors neigram znaci tu samo da gledam

85.25.71.147:27132 pass za sad nema ako bude poslije cemo ga staviti bht ce biti

i obavezno nick koji koristite sa foruma
 
Član
nije mirza,nego neka cura,nezz sad nick,zaboravio,ja se usteko,i gadjam nju snajpom,i koliko je daleko,fulam,ona opuca jednom iz ak47 i ubi me:icon_mad:
 
Član
ma necu ni da igram... samo se dzaba nerviram.
uvijek se neki prave idioti i nece da se potpisu, il' je neko lijevi uso...
 
nemogu ih kick ni ban :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: nije mi jasno sto :icon_question::icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top