counter strike

counter strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i de nemojte canoball ja dobio ban , nemam pojma zasto , nisam koristio cheat, a ne radi mi chat na tom serveru pa ne znam razlog, mozda zbog ono bhtuning u nick-u , ne vole ljudi reklamu , mislim da je to neki forum ala Bhtuning...
 
Član
Dane_crx je napisao(la):
i de nemojte canoball ja dobio ban , nemam pojma zasto , nisam koristio cheat, a ne radi mi chat na tom serveru pa ne znam razlog, mozda zbog ono bhtuning u nick-u , ne vole ljudi reklamu , mislim da je to neki forum ala Bhtuning...

Nisi dobio BAN neko KICK i admin mi rece da si mu psovo majku :icon_rolleyes:
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Dane_crx je napisao(la):
i de nemojte canoball ja dobio ban , nemam pojma zasto , nisam koristio cheat, a ne radi mi chat na tom serveru pa ne znam razlog, mozda zbog ono bhtuning u nick-u , ne vole ljudi reklamu , mislim da je to neki forum ala Bhtuning...

Nisi dobio BAN neko KICK i admin mi rece da si mu psovo majku :icon_rolleyes:

joj frajera , ne radi mi upoce chat kako cu mu psovat ...aj nije bitno
 
AldinShpura je napisao(la):
dje ba taj server :icon_eek:


Ja sam mislio da igramo na ovom serveru CANNON 212.200.163.178:27023 ali ima ljudi sada 10/18 . . . De ljudi probajte naci neki prazan server . . . Evo ima Hero's Wars Public 217.26.212.31:25000 tu nema nikoga na serveru ali ovo ostalo je sve puno . . . AJD UDJITE NA HERO'S WARS PUBLIC SERVER DA MI KRENEMO SA IGROM MALO :) I javite ako nekome nemoze server

I ako neko nadje jos neki slobodan server neka stavi ovde
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top