Corsa C GSI

Corsa C GSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
branike i plastike u boju auta i bolje felge, inace jako rijedak i dobar auto, prava gradska jurilica
 
Član
branike i plastike u boju auta i bolje felge, inace jako rijedak i dobar auto, prava gradska jurilica
Branici su u boji auta? Bar ovaj donji dio, tako je na korsama i ovaj gore iznad ne mislim farbat :) tockove isto ne planiram mijenjat, 15-ke su, sve preko za corsu je veliko, auto ce mi voziti i djevojka... nakon servisa idu folije, projektori, poliranje i za sad je to..eventualno ubacit DLS KW12 koji mi stoji kuci
 
Član
ne mislim na vece felge nego na ljepse , ove su mi obicne
a mislim na lakiranje ovog zadnjeg branika
 
Član
Donji dio zadnjeg branika je u boji auta, samo je prljavo pa se ne vidi...ide na detaljno pranje poslije servisa, za sad su fotke takve kakve su...
meni su felge ok, to je do ukusa :)))
 
300km u jednom smjeru, 5 sati voznje, vjeruj prijatelju da mi nije bilo ni do mene samog... sto se tice auta, ima stosta za raditi na masini ali sredit ce se to :)
Nije to ništa :D ja znam da je jedno vrijeme on tražio ECU za nju ne znam šta su sjebali bili. Cijena diktira stanje vozila, znam da nije besprijekorna ali je ok..Neka je tebi sa srećom pa kako god...
 
Član
Fin autić , samo šteta što ju ni jednim detaljem nisu distancirali od običnih Corsi , jer ipak oznaka GSI bi trebala imati nekakvu težinu.
 
Član
Koliko ja znam, drugacije je podvozje, sjedista, ima unutra alu detalja kao sto su rucica mjenjaca, rucna kocnica, sredisnja konzola, steke itd...malo je niza..detaljnije, sta je ispod lima drugacije ne znam, al meni ovako odgovara :)
 
Član
Edo nek je sa srecom i puno predjenih kilometara bez kvarova, corsa je odlicna pogotovo taj motor ;)
 
Član
DSC_7291.jpg


DSC_7304.jpg


Raskopana, hahaha
Proklizao navoj svjećice u glavi, i neki lik samo stavio svjecicu, zavrnuo bobinu preko i tjeraj :D
Prva svjecica takodjer nije bila zavrnuta, izbijala kompresija pomalo na prvom cilindru, a na drugom...vidite i sami, hahaha... drzalo je neko vrijeme, vjerovatno je popustilo zbog toga sto sam dugo vozio kuci u komadu pa se sve zagrijalo...
Takvu sam je dobio, sad se to radi, mijenja zupcasti, ulje, filteri i tako to...
Ima jos neka zezancija sa relejom prve brzine ventilatora, pa ce se i to rijesit i onda bi trebala na dijagnostici biti bez gresaka-osim lambda sonde koja prijavi gresku zbog plina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top