Corsa C GSI

Corsa C GSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da predstavim i ja svoju zujalicu
Corsa C 1,8 16V GSI 92kW 2001 godište
Ima ugradjen sekvent plin
Od opreme ima servo, abs, esp, 4 jastuka, cd player + komande na volanu, tempomat, podesavanje volana i vozacevog sjedista po visini, alu felge 15", klima, retrovizori i stakla na struju









Auto ide fino, puni skalu do kraja i na benzinu i na plinu, ima stosta za utegnuti al polako
Danas nakon 300km vožnje, kilometar od kuće izbaci check engine i poče trokirat, pretpostavljam da su svjećice... pa će ujutro na servis, da se riješi mehanika a onda ostalo lagano
Što se planova tiče, xenon projektori, folije, ispolirat cijelo auto i gas :D bar za početak, a poslije vidimo...
 
Član
fina zujalica, nek je sa srecom i sto manje kvarova, spajaj to odma na dijagnostiku i rijesi te probleme
 
Član
na dijagnostici je pri kupovini izbacila samo dvije greske releja ventilatora, pa cu to pogledat sta je... ovo 99% izgleda kao svjecica, osjeti se benzin na auspuh i trokira, jedan klip ne radi...
 
BHT Ovisnik
Odlicna vozilica, nek je sa srecom da te sluzi :)
Posebno mi je zanimljiva jer su vecinom najslabiji motori u njima, dok je ovo vec ozbiljnije
 
Član
Hvala svima, ostala je na servisu, vidjecemo sta je poslije praznika, potrosila je oko 15 litara plina na 260km, bilo par potezanja, preticanja, ostalo po tempomatu vozio, potrosnjom sam prezadovoljan, mozda se moze spustit 0.2-0.3 al otprilike je oko 6 litara otvorene, sto je korektno, obzirom da je 125ks i 1100kg
Nisam stigao ni oprati, ovo je fotkano jutros prije servisa







 
Odlicna Edo,nadam se da ce slusat ;)
Ono sto bih mijenjao u izgledu su farovi,kad su vec stopke zatamnjene, trebalo bi i farove + projektori.
 
Član
Hvala svima :D

Odlicna Edo,nadam se da ce slusat ;)
Ono sto bih mijenjao u izgledu su farovi,kad su vec stopke zatamnjene, trebalo bi i farove + projektori.
Farovi su fabrika, kao i štopke... projektori nekad poslije, treba sad veliki i mali servis, štošta izmijenjat, nasut goriva do čepa i vozat se, kad se sve riješi :p:p
 
BHT Ovisnik
Edo Babic Photography a gle mu slika ccc :D
Haj sad cim sve sredis odradi svoj posao kako treba :D
 
Član
extra brija samo polako i sve ce doci na svoje bitno je da je masina tu :) bar milion kilometara da predjes :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top