Corrado G60 (nova vozilica)

Corrado G60 (nova vozilica)

Darko moze to puno bolje,, stavi malu remenicu i jos par sitnica onda ces videjti drasticnu razliku,
jesi gledao golfa 2 edition one g60 iz mostara od belje kako ide, ono je zlo, pozz ;)
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Darko moze to puno bolje,, stavi malu remenicu i jos par sitnica onda ces videjti drasticnu razliku,
jesi gledao golfa 2 edition one g60 iz mostara od belje kako ide, ono je zlo, pozz ;)

Eh...treba dostici beljinu razinu...on je uvalio u motor para duplo vise nego sto vrijedi ovaj corrado...bez uvrede ali necemo pretjerivati;)
BTW auto mi se svidja i na pravom si putu,samo nastavi tako:123:
 
Član
Da se razumijemo ja se ne ugledam ni na kog imam svoj smjer i pravac u svemu ne samo kada su u pitanju auta. E sad vidim da me niste skontali snimak sam napravio samo da bi kasnije mogli napraviti poredjenje jer je npr trenutni pritisak kompresora 0.8 bara sa odredjenim prepravkama ici ce do 1.2 , ujedno ide i cip na to sve i veliki intercooler u branik . pravim manji el sklop sa kojim cu po potrebi samo uklljucivati taj "dodatni" pritisak i pojacavati gorivo ici ce twin cold air intake pipe za g60 i panelni kn filter to je planirano da se uradi i vise nisam nista planirao doradjivati a sve sam to vec pribavio jos samo slobodno vrijeme da montiram.
 
Član
Evo kako to iznutra "igra" :lol: :123:

http://www.youtube.com/watch?v=YISDglMU2Lg

Ja ne znam kako se ovo ne raspadne unutra :lol:
 
Član
Od nekih promjena sto se tice motora stavio sam nove spanere pk remena i kraci pk remen manju remenicu na g lader bila je 7,8 mm sad 6,8 mm sto se tice snage i vuce drasticna razlika boost je fino skocio uradio sam ISV reroute i prekidac za potpuno iskljucenje ISV-a kada zatreba uglavnom evo poredjenja sto se tice boosta da se vidi razlika

prije

http://www.youtube.com/watch?v=SPaMc3Mntko

posle

http://www.youtube.com/watch?v=jbtvKWhOl90&feature=youtu.be

Nisam gas lupao do kraja mozda bi skocio na 0,9 - 1 bar ali jos nisam isprobao ni kako se ponasa kada potpuno iskljucim ISV cekam dok se to sve "navikne" na ovo pa cu eksperimentisati ali do tada imam da sredim intercooler pokusao sam da stavim veci ali bi morao rezati branik tako da sam u potrazi za golfovim koji se montira na hladnjak ili cu napraviti neko dodatno hladjenje ovog postojeceg takodje ovih dana ubacujem čip pa upotpunim ovaj dodatni boost . Sredio sam i resetku u braniku koja me dugo nervirala ali nisam mogao naci orginal pa sam morao improvizovati tacnije napravio sam je od dvije maske od passata 2 , doradio sam malo i farove ubacio sam "day line" za dnevna svjetla u kombinaciji sa prstenovima na socivima. Usput poliram ispod haube sve sto mogu . U pregovorima sam sa Puki-em za neke felgice 16 za ljeto pa cemo vidjeti sta ce ispasti na kraju :)

Evo koja fotka

20130121150607.jpg

20130121153458.jpg

20130121153514.jpg

20130121154914.jpg

20130121163631.jpg

20130115194336.jpg

20130115194349.jpg

20130122175716.jpg

20130122194438.jpg

20130122194449.jpg

20130122205319.jpg
 
Član
za mene druze najbolji auto sto ga je VW ikad napravio....;):icon_cool
auto je super nema dalje:icon_smile:
imao sam dva komada ali jebiga zadnjega morao prodat(familija porasla):icon_cry::123:

za mene druze najbolji auto sto ga je VW ikad napravio....;):icon_cool
auto je super nema dalje:icon_smile:
imao sam dva komada ali jebiga zadnjega morao prodat(familija porasla):icon_cry::123:
 
Član
r-tdi72 je napisao(la):
za mene druze najbolji auto sto ga je VW ikad napravio....;):icon_cool
auto je super nema dalje:icon_smile:
imao sam dva komada ali jebiga zadnjega morao prodat(familija porasla):icon_cry::123:

za mene druze najbolji auto sto ga je VW ikad napravio....;):icon_cool
auto je super nema dalje:icon_smile:
imao sam dva komada ali jebiga zadnjega morao prodat(familija porasla):icon_cry::123:



I meni se oduvjek svidjao pa sam ga eto konacno kupio a kada dodje famelija ovog cu parkirati u garazu a uzeti nesto drugo :)

stefan je napisao(la):
dobro si odradio ovu resetkicu, uvijek se mora nesto improvizovati ;)
samo tako nastavi

Ma morao sam se snaci nije bilo druge , a morao sam "uklanjati" i znak sa jedne maske da bi dobio ovakve resetkice tako da je bilo sexa :)
 
Član
jebiga tako sam i ja mislio!!!:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
ako hoces poslacu ti slike od moga da vidis sta sam rado na njemu?::icon_smile:
 
Član
jebiga tako sam i ja mislio!!!:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
ako hoces poslacu ti slike od moga da vidis sta sam rado na njemu?::icon_smile:
 
Top