Corrado G60 (nova vozilica)

Corrado G60 (nova vozilica)

Član
Darko_GT je napisao(la):
Sto se tiče boje to sam ostavo stricu Jovici na izbor ali koliko mi je rekao crna sa plavim perlama da ce biti e sad :D , Jeli vratio već branike na njega ili je još rasklopljen ???

ima plave perle,predmrak nisu bili namontirani ni branici ni retrovizori,samo su bili na suncanju :D
neznam dal ga je mozda do sada i sklopio nisam prolazio vise
 
Član
Ma dobro dogovorio sam sutra naveče da naletim po njega imam još dosta posla treba razvući centralnu, el podizače stakala vratiti sve plastike unutra tapacire i sve ostalo ..... :S
 
Član
ima jos kamara posla,citav dan tak je i u mene bilo samo sto u mene nije bilo ni stakala,i nisam podizace postavljo
centralna,tepisi,tapacirunzi,stakla.al polako sve se to fino poslozi
 
Član
ma frka mi za ta stakla bila kad su lijepljena da ga sjebem gdje da ga nađem :S a imam ih 4 ali sve u svemu sjedišta su mi tek u ponedeljak gotova tako da imam fore da sve složim :D
 
Član
Evo koja slika sjedišta kako su urađena pa cu okaciti kako je uradjeno ostalo dok uhvatim vremena da slikam sve fino.

dsc02329m.jpg

dsc02328n.jpg
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Bas me zanima kako ce faarovi leci, ja sebi uradio sociva ali se kolebam da li da farbam sjenilo u crno????

obavezno, i ja sam se pokajao sto nisam to uradio kad sam ubacio svoja sociva, evo vidis i kod darke kako je, samo farbaj
ja bih cak sve ofarbao u crno:cool::cool:
 
Član
Definitivno sjenila u crno, tek tad leća dodju do izražaja, samo kao sto kaze ArminM ja bih sve u crno + dobije agresivniji, žešći izgled ;) Darko, svaka čast, samo naprijed! ;)
 
Član
Mislim da bi mu odlicno leglo zatamljivanje stakla koliko-toliko i zadnje stopke tj dio gdje su zmigavnci.....A farovi su odlicni ;)
 
Top