Corrado 1.8T

Corrado 1.8T

RE: Corrado 1.8 16V Max speed :)

vidim veceras stisces korada,, neka neka treba malo da se dizne ne zacepe,,:123:
nego kad cemo oprobati masine,, bar na 300m;) i to na lpg-u obadvojica :lol:
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Max speed :)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
vidim veceras stisces korada,, neka neka treba malo da se dizne ne zacepe,,:123:
nego kad cemo oprobati masine,, bar na 300m;) i to na lpg-u obadvojica :lol:

Moze kad hoces, eto kad se sretnemo!
A vratio curu kuci pa ga malo na benzinu produvao!;)
 
RE: Corrado 1.8 16V Max speed :)

ma i ja sam prebacivao na benzin,, i pocne zezati,, zastane malo pa opet nesto povuce,, nije dobro garant dizne zrele za ciscenja,, vec na plinu ide kao zmaj, zz;)
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Max speed :)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ma i ja sam prebacivao na benzin,, i pocne zezati,, zastane malo pa opet nesto povuce,, nije dobro garant dizne zrele za ciscenja,, vec na plinu ide kao zmaj, zz;)

Evo ima pola god od kako vozim na sekventu i nisam imao problema sa diznama benzina, imas onaj aditiv za dizne pa naspi, mene su zezale tek kada sam stavio posto su bile polovne i stajale 3 god. i od tada super, ali odem ja uz igman jednom mjesecno, drugom,trecom pun gas i dobar zasad!
 

SL7

Član
RE: Corrado 1.8 16V Max speed :)

Dobar Corrado al bas 16-ka sa digijem svaka cast,sequent tito,jedina zamjerka na autu je nisi trebao znak izrezat vremenom ces trazit masku sa znakom,ali i bez znaka je za 10 ;););););)
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Max speed :)

sl7 je napisao(la):
Dobar Corrado al bas 16-ka sa digijem svaka cast,sequent tito,jedina zamjerka na autu je nisi trebao znak izrezat vremenom ces trazit masku sa znakom,ali i bez znaka je za 10 ;););););)

Vec se kajem pomalo!:icon_sad:
Digi fercera dobro, ceka se cip da dodje onda ce biti zmaj!
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Max speed :)

Pre Predobro auto imas Dejane,od motora pa nadalje,prelijep i odlican Corrado. :cool:
 
Top