Corrado 1.8T

Corrado 1.8T

Član
RE: Corrado 1.8 16V Update patosnice Zond! str 25!

Super su patosice, volim ovaj materijal... :D
Mada mislim da su se mogle i malo bolje sredit, da idu od kraja do kraja, al i ovako je super. ;)
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Update patosnice Zond! str 25!

Franki je napisao(la):
Super su patosice, volim ovaj materijal... :D
Mada mislim da su se mogle i malo bolje sredit, da idu od kraja do kraja, al i ovako je super. ;)

Ako mislis po sirini, bile bi ko korito i previjale bi se na coskovima, a po duzini ide suvozaceva do kraja, dok vozaceva je kraca zbog kvacila da nezapinje, namjerno nisam htjeo duzu!;)
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Update patosnice Zond! str 25!

stvarno su dobre ove crno-crvene .. i meni je ista ekipa radila.extra dobro za malo para ;)
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Update patosnice Zond! str 25!

e sad pitanje imam ja iste od njih al su neke univerzalne, koji materijal uzimaš kad radiš ovo kako se zove tačno??pozz:cool:
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Update patosnice Zond! str 25!

bad_look je napisao(la):
e sad pitanje imam ja iste od njih al su neke univerzalne, koji materijal uzimaš kad radiš ovo kako se zove tačno??pozz:cool:

Ma nista, kada dodjes ponude ti odma ovaj itison,sa donje strane je gumiran nepromociv je, das im sablone od kartona precrtaju isjeku i urade ti porub koncem koji ti hoces,mozes birati boju!
 
Legend
RE: Corrado 1.8 16V Update patosnice Zond! str 25!

15KM džabica,a imas odradjeno po mjeri koju hoces i materijalom s kojim hoces,jako fino druze ;)
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Update patosnice Zond! str 25!

Jel' oni uzimaju mjeru ili ti moras to odraditi ?
Fino izgledaju... :)
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Update patosnice Zond! str 25!

funky je napisao(la):
Jel' oni uzimaju mjeru ili ti moras to odraditi ?
Fino izgledaju... :)

JA sam napravio sablone od kartona, razvalio kartonsku kutiju i sve u detalj izmjeris, krivine coskove... i das da ti po tome isjeku!
Nemaju oni kad da se bakcu!
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Update patosnice Zond! str 25!

ako recimo imate stare patosnice mogu vam oni uzeti mjeru po njima,tako su meni radili
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Update plinci

Evo malo da refreshujem temu, legli prednji Bilstein amortizeri, odavno se kanim da ih stavim, sve sam bjezo misleci da ce biti krut i neudoban, medjutim prezadovoljan sam kako se ponasaju, stopaju ga pravo dobro!
Spura uradjena kod Aldina, sve pohvale!:cool:
DSC00940.jpg
 
Top