Corado projekt

Corado projekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
scorpio je napisao(la):
Murinho je napisao(la):
pase iz golfa trice a nao sam tapacirunge druge ili cu ove ili te presvlaciti u kozu nezz zadnje sijediste je kozno samo jos prednja da presvucem
nepase nista od enterijera od golfa. mislim mogu se staviti sicevi al nije to to (moze staviti i volan od mk1 na mk3). ja sam vozio takvo auto 5 god. imam tapacirunge ako si zainteresovan i nekakve sice neznam sta ti treba. popisi sta budem imao dobices po extra cijeni
nasao sam tapacirunge od corada po extra cijeni a de ti meni na PM reci sta sve imas i cijena i tih tapacirunga mozda budu jeftiniji;) i danas sam saznao da nepase niss od enterijera iz dugih auta jes slicno al nije isto

Evo pravo da refreshujem projekt danas nastiman desni podizac stakla bio skinut motorcic a sajla bila pukla tako da sam otisao kupio sajlu i onda napravio i radi pravo sam ocistio auto iznutra a zaboravio slikati

Ako neko ima servo pumpu neka javi al da pase na corada a i fali mi kajs za servo sutra uzimam razvodnik i onda ce auto se moci vozati
 
Legend
steta sto je ovako zapustan.. al ako budes imao volje i zivaca vjerujem da ces ga sredit..
sretno
 
Član
A samo polako prvo ga dovesti u 100% vozno stanje onda limarija i dodatci sretno u nastavku da se to sve sredit ;):cool:
 
Član
kupljen prvo jedan razvodnik pa nije nesto valjo pa otiso do syncro/a u zenicu i kupio njegov i namontiran na auto i radi extra jos samo da mi je naci servo pumpu
 
Član
jest ga neko zapustio....imas dosta posla a njemu al samo polako...dosta para jos vise zivaca i truda i bice ko mina;)
 
Član
evo ga auto se radilo u proteklih par dana stavljen razvodnik pa nije bilo do njega nego do nekakvog nosaca i svasta jos nesto je uradeno nisam bio u toku pa nezz a sto se tice jos samo treba nabaviti servo pumpu pa ako neko ima neka se javi meni na PM ili na jaleuskas kod mog brata pa cemo trgovati i potrebno ga je registrovati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top