Corado projekt

Corado projekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo kupljen Corado malo info 89god siva boja u saobracajnoj al je crna sa sivim kristalima motor 1.8 16v DOHC 130KS od opreme ima el.stakla el.retrovizori el.siber ABS Servo i jos svasta nesta i jos imam 15ke felge trokrajke koje ce mozda biti na prodaju i 16 ke BBS ove jos nez koje su tereba tek da ih dobijem od lika evo malo slika da vidite kakva je masina







Ako ko ima kakvih dijelova neka se javi na PM
 
Član
0g1 je napisao(la):
nije los ali ima posala na njemu sto se vidi na slikama a ovako nezz
nek je sa srecom

ima ima posla al sve polahko meni je bitan motor da je uredu motor je raden prije otprilike mjesec dana a za limaruju zna se ko ce se pobrinuti bosanski Lip haha(moj stari) kako su ga neki proglasili
 
Član
uf.. ima brate tu posla djeluje silovano ali ono bas ali svaka cast na kupnji corrado je jedini vagen kojeg bi ja vozao btw. samo polako ako ce ti ga stari raditi neka uradi temeljito i da to bude prava stvar bez zurbe ikakve
 
Član
Fin corrado samo ima da se namucis podobro da ga dovedes u normalno stanje... Neka ti je sa srecom :icon_smile:
 
Član
nije on truhao ni trunke samo sto ima ovo da se ofarba na prednjem lijevom blatobranu i prednja duboka koju sam vec nasao i bice dobar
 
Član
Corrado je beton ,kad sve zavrsis obavezno 16' felge , a ove 15' ostavi za zime jer mislim da manje ne mozes ni staviti zbog kljesta, samo polako bice on predobar, samo ako ti fali dijelova unutrašnjosti tesko ces naci ne pase ni sa jednog auta ,bez obzira sto lici na passat-a SRETNO;)
 
Član
pase iz golfa trice a nao sam tapacirunge druge ili cu ove ili te presvlaciti u kozu nezz zadnje sijediste je kozno samo jos prednja da presvucem
 
Član
Jao sila od auta, nek je motor dobar kao sto kazes, limarija se da srediti..... al vidi se da ima posla na njemu, srecno i da se navozas ......
 
Član
imam ti ja nesto dijelova pa napisi sta ti treba.ovo je corrado od gorana sa malte,jel tako:icon_question:, ako jeste znam ja ovo auto vec duze vrijeme
imas ti dosta posla na njemu.;)
 
Član
zlatani je napisao(la):
imam ti ja nesto dijelova pa napisi sta ti treba.ovo je corrado od gorana sa malte,jel tako:icon_question:, ako jeste znam ja ovo auto vec duze vrijeme
imas ti dosta posla na njemu.;)
napisi na PM sta sve imas i cijene pa ako mi sta odgovara nademo se pravo da vidis onu fiestu sto si htio
 
Imaš ti na njemu svašta da uradiš...ima i hrđe za skinuti na njemu, udubljenja po limu, motor je istina palio na prvu al...limarija je malo očajna bila a prestajao je on tu pofino vremena...vidim i felge su mu sad još očajnije...al hajde to se bar lako zamjeni...riješi li šta po pitanju gubljenja ulja?Gledala sam ga s drugom prije par mjeseci, kad je on sebi tražio Corrada...
Uglavnom...sretno u radovima sa njim, bit će nešto od njega ako se potrudiš ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top