coming home funkcija na 307

coming home funkcija na 307

Član
Ma nema na cemu prijatelju tu smo da pomognemo jedan drugome.Jako mi je drago da sam postanjem ove teme pomogao i drugima :cool::cool:
 
Momcovi kad vec spominjete coming/laeving home funkciju, da li ima da se kupi naknadno, i koliko kosta odprilike? Mislim da sam negdje nekad vidjeo, ali ima podavno, pa mi sad dunulo da ugradim, da spojim na maglenke, ne bi da cackam oko rasvjete i toga, da mi ne pali svaki put kad otvorim vrata.
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Ima na ebay, potraži.

Ma znam druze da ima na ebay-u, ja bi prvo potrazio ovde, mislim da nije neka velika razlika u cijeni, a i nije mi hitno...

Ja jos nisam naletio na oglas da se prodaj modul coming/leaving home... a po oglasima sam svaki dan... to ces na e-bayu naci jeftino... samo pokopcas po semi, jednostavno za ugradnju... tesko ces to kod nas naci ;)
 
FirellesMonster je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Ima na ebay, potraži.

Ma znam druze da ima na ebay-u, ja bi prvo potrazio ovde, mislim da nije neka velika razlika u cijeni, a i nije mi hitno...

Ja jos nisam naletio na oglas da se prodaj modul coming/leaving home... a po oglasima sam svaki dan... to ces na e-bayu naci jeftino... samo pokopcas po semi, jednostavno za ugradnju... tesko ces to kod nas naci ;)

Ma mislim da sam na Arizoni to vidjeo, cim se vratim u BC oticu malo procunjat, ako nista narucicu, nije puno...
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
I kod mene je na puntu isto tako , isti postupak , pa eto ako neko od vozaca punta nije znao , sad zna :D

Cekaj na Puntu isti princip ... ugasis auto ,upalis duga i zakljucas auto svjetla ti ostaju upaljena ???

Kako kad cim ugasis kontatk gase se i svjetla?

Ugasis auto , blicnes i ostace ti upaljena svjetla , kod mene cak i ima da se namjesti koliko ce ti vremenski ostati upaljena , al' ne mogu se sjetiti kako to ide :)

neko je vec napisao, jednom blicnes 30sec, dvaput 60, triput 90 ;)
 
Član
Ma to mozes sebi i ugraditi ... koji relej spojis na daljisko zakljucavanje umjesto zmigavaca na svijetla i to je to
 
Član
Kod mene se to moze vremenski nastimat ja sam stavio da mi gore 2 minuta i kad ugasim auto svjetla ostanu automatski gorit 2 minuta bez potrebe za blicanjem i sl....
Kad smo vec kod tih fora za ukljucivanje automatskog zakljucavanja treba duze drzati tipku od centralnog i onda na ekranu bude poruka nesto tipa automatic door activated...
Za memorisanje radio stanica drzati duze tipku mode i onda on uzme prvih 6 stanica sa najjacom frekvencijom...
Za zamjenu metlica brisaca iskljuciti auto i ostaviti na kontaktu i povuci rucicu brisaca prema dole ili prema gore brisaci se automatski pomjeraju do krajeva sajbe da se vrate u prvobitni polozaj povuci rucicu gore ili dole..
Da se vide neke postavke softvera i sl drzati duze tipku menu......

To je za 407 ako ko ima jos neku zajebanciju nek napise
 
Član
Radi li ovo za 206-icu? Kiša napolju, ne da mi se sad izlaziti i probavati. Znači, kad ugasim auto, samo blicnem, bez da aktiviram duga svjetla? Kod mene su inače i svjetla i osvjetljenje u autu automatski, imam samo opciju da podešavam jačinu unutrašnjeg osvjetljenja. Kad izađem iz auta, ako ga ne zaključam, svjetla gore još nekih, 10, 15, 20 sec., nisam mjerio, ali kad zaključam auto, gase se automatski.
 
mirza_mali je napisao(la):
Steta samo sto se neaktiviraju i prilikom otkljucavanja :icon_cry: a inace nije ni ovo lose ;)

Kod mene i prilikom otkljucavanja, nisam ni pokusavao praviti ovo sto vi radite, samo sam stavio white pozicije koje su jace od fabricki... i to je to bilo kad ga zakljucam 40 sec, i kad ga otkljucam 40 sec :D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Radi li ovo za 206-icu? Kiša napolju, ne da mi se sad izlaziti i probavati. Znači, kad ugasim auto, samo blicnem, bez da aktiviram duga svjetla? Kod mene su inače i svjetla i osvjetljenje u autu automatski, imam samo opciju da podešavam jačinu unutrašnjeg osvjetljenja. Kad izađem iz auta, ako ga ne zaključam, svjetla gore još nekih, 10, 15, 20 sec., nisam mjerio, ali kad zaključam auto, gase se automatski.

morat ces dici dupe i probati :D
 
Član
sub3r je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Radi li ovo za 206-icu? Kiša napolju, ne da mi se sad izlaziti i probavati. Znači, kad ugasim auto, samo blicnem, bez da aktiviram duga svjetla? Kod mene su inače i svjetla i osvjetljenje u autu automatski, imam samo opciju da podešavam jačinu unutrašnjeg osvjetljenja. Kad izađem iz auta, ako ga ne zaključam, svjetla gore još nekih, 10, 15, 20 sec., nisam mjerio, ali kad zaključam auto, gase se automatski.

morat ces dici dupe i probati :D

Ništa mi gore od toga.:D
 
Top